MTD OPTIMA PS 700

Waga
75 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
ThorX
Model silnika
65 H
Pojemność silnika
208 cm3
Znamionowa moc silnika
4,0 kW
Rozrusznik
ręczny
Ilość biegów
przód: 5, tył: 2
Sposób napędu
napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent MTD

Cena brutto 0,00 PLN 2 799,00 PLN

Cechy i funkcje

Doskonałe wsparcie przez cały rok
Porządek musi być!
Zadbana posesja wymaga odpowiedniego urządzenia. Profesjonalna zamiatarka spalinowa MTD OPTIMA PS 700 to nowoczesna maszyna, która w każdej chwili gotowa jest do intensywnej pracy niezależnie od rodzaju powierzchni wymagającej oczyszczenia: drewnianej, brukowanej, ceglanej, cementowej czy asfaltowej. Zamiatarka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy, ale - co ciekawe - równie efektywnie czyni to z cienką warstwą śniegu. Kiedy zimowe opady będą nieco większe, dzięki użyciu opcjonalnie dostępnego lemiesza, możemy użyć tej maszyny jako pługu do odśnieżania. Na funkcjonalność zamiatarki spalinowej wpływa również możliwość zamontowania opcjonalnego pojemnika zbierającego, do którego bez problemu zostaną zebrane zanieczyszczenia. Tak więc jeśli myślałeś o tym, że zamiatarkę użyjesz jeden czy dwa razy w roku to mamy przyjemność Ciebie wyjątkowo mile zaskoczyć - prezentowana zamiatarka będzie Tobie towarzyszyć przez cały rok. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Gwarancja rozruchu w każdych warunkach atmosferycznych
Dzięki innowacyjnym technologiom, wysokowydajny, niezawodny silnik ThorX 65 H cechujący się dużą maksymalną mocą znamionową 4 kW można uruchomić szybko i łatwo o każdej porze roku. Duża pojemność silnika wynosząca aż 208 cm3 zapewnia wystarczającą moc w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Praca taką zamiatarką to sama przyjemność
Szeroka szczotka dla najbardziej wymagających
Specjalnie zaprojektowany system obrotowej szczotki o średnicy 36 cm i szerokości aż 70 cm pozwala pięciokrotnie skrócić czas sprzątania w porównaniu do pracy tradycyjną miotłą. Tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny do usuwania między innymi: piachu i kurzu, żwiru, skoszonej trawy, liści, ziemi pozostałej po przesadzaniu roślin, a nawet odłamków szkła. Wytrzymała szczotka czyszcząca obracając się, jednocześnie zagarnia, napotykane na drodze, różnego rodzaju zanieczyszczenia. Intensywna praca bez względu na warunki atmosferyczne możliwa jest dzięki najwyższej jakości materiałom, jakie wykorzystano podczas produkcji prezentowane modelu.
Idealne wyposażenie dla każdej powierzchni
Regulacja kąta zamiatania oraz opony z wysokim bieżnikiem
Zamiatarka spalinowa MTD OPTIMA PS 700 została wyposażona w funkcję regulacji kąta zamiatania (15° w każdą stronę). Zmiana kąta pracy odbywa się przy użyciu ergonomicznej dźwigni, którą operatotor ma zawsze pod ręką. Ponadto duże opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, nawet na nierównym terenie.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Zamiatanie staje się przyjemnością
Prezentowana zamiatarka posiada 2 duże, gumowe koła napędowe, ułatwiające prowadzenie maszyny w każdych warunkach - przekonaj się o niezwykłej wygodzie pracy przy pomocy napędu z 5 biegami do przodu. Możliwość pracy na dwóch biegach wstecznych ułatwia wydobycie urządzenia w przypadku ugrzęźnięcia.
Sprzątanie jeszcze nigdy nie było takie proste
Praca, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co zamiatanie jest niezwykle wygodne. Jeszcze mniej męcząca będzie praca z użyciem napędu kół.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej zamiatarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki MTD objęty jest 36 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

ThorX

Model silnika

65 H

Pojemność silnika

208 cm3

Znamionowa moc silnika

4,0 kW

Rozrusznik

ręczny

Ilość biegów

przód: 5, tył: 2

Sposób napędu

napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła

Pojemność zbiornika paliwa

1,9 l

Pojemność zbiornika oleju

0,6 l

Szerokość robocza

70 cm

Średnica szczotki

36 cm

Prędkość szczotki

stała

Regulacja kąta zamiatania

15° w obie strony

Akcesoria opcjonalne

lemiesz, pojemnik na kurz

Waga

75 kg

Kod towaru

1575

Kod EAN

4008423859034