AL-KO BM 870 III 112871

Waga
50 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
Briggs & Stratton
Model silnika
450E SERIES
Pojemność silnika
125 cm3
Znamionowa moc silnika
1,7 kW
Rozrusznik
ręczny
Szerokość koszenia
87 cm
Sposób napędu
napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent AL-KO

Cena brutto 0,00 PLN 3 203,00 PLN

Cechy i funkcje

Więcej radości w ogrodzie
Poznaj świat AL-KO
Bezpieczeństwo, komfort i radość to niezmiernie ważne aspekty, które powinny towarzyszyć człowiekowi podczas codziennej pracy w ogrodzie. Właśnie z myślą o tym projektowane są przez niemieckich inżynierów wszystkie produkty marki AL-KO. Wykwalifikowani inżynierowanie są całkowicie oddani jednemu celowi: poprawie jakości życia naszych klientów. Tak rozumiemy Quality for life. Postaw na świat AL-KO i wysokiej jakości produkty – z pewnością znajdzie się wśród nich urządzenie spełniające Twoje wymagania.

Inżynierowie z działu badań i rozwoju z niemiecką dokładnością z tysiąca pojedynczych elementów tworzą nowoczesne urządzenia ogrodowe: najwyższej jakości materiały, wyrafinowana technika, perfekcyjna ergonomia oraz wysublimowane kształty i detale sprawiają, że oferowane przez nas urządzenia ogrodowe AL-KO są niepowtarzalne.

Zwrotność do ogrodu zgodnego z naturą
Kosiarka listwowa z ruchomym odkładaczem pokosu
Kosiarka AL-KO BM 870 III to urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie. Na łąkach lub w naturalnych ogrodach ekologicznych szczególnie istotne jest stosowanie wyłącznie maszyn, które są dla nich odpowiednie - przekonaj się o wyższości kosiarki listwowej AL-KO, która równie dobrze kosi trawę pastewną i gęstą oraz dziko rosnącą roślinność. Rozumiejąc to doskonale, oferujemy Państwu maszynę, która pracę zamieni w przyjemność i gwarantuje jej doskonały efekt. W standardowym wyposażeniu kosiarki znajdują się:
  • oryginalny karton,
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • listwa tnąca,
  • dwa duże, gumowe koła napędowe,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Najwyższe wymagania
Przekonująca jakość
Dzięki innowacyjnym technologiom, wysokowydajny, niezawodny silnik BRIGGS & STRATTON cechujący się dużą mocą znamionową 1,7 kW można uruchomić szybko i łatwo. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Elektroniczny układ zapłonowy Magnetron zapewnia bezobsługowe i niezawodne uruchamianie silnika. Dodatkowo smarowanie rozbryzgowe gwarantuje długie i bezawaryjne działanie skrzyni korbowej, a cichą pracę urządzenia zapewnianowoczesny tłumik wyposażony w technologię Lo-Tone.
Praca taką kosiarką, to sama przyjemność
Wszystko pod kontrolą
Ergonomiczny uchwyt z regulacją wysokości i amortyzacją drgań zapewnia optymalne posługiwanie się w terenie oraz łatwy transport.
Idealne wyposażenie
Perfekcyjny odkładacz pokosu
Dzięki ruchomemu odkładaczowi pokosu trawa nie opada na osłonę, a dodatkowo odkładanie pokosu jest usprawnione przez krótszą odległość między kołem i listwą. Kosiarka Al-KO BM 870 III cechuje się największą powierzchnią koszenia, w porównaniu do tradycyjnych kosiarek czy kos spalinowych, wynosząca aż 87 cm. Jest to niewątpliwie duża zaleta, która wpływa na szybkość pracy.
Pewność w każdej sytuacji
Solidność w każdym calu
Oprócz specjalnie utwardzanych noży z bezstopniowo regulowaną prowadnicą kosiarka listwowa AL-KO charakteryzuje się przede wszystkim zabierakiem zintegrowanym z obudową. W ten sposób zabierak mniej się brudzi i zyskuje na trwałości.
Koszenie trawnika staje się przyjemnością
Koszenie, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co koszenie jest niezwykle wygodne. Jeszcze mniej męczące będzie koszenie trawy z użyciem napędu przenoszonego na duże, gumowe koła tylne. Ogromną zaletą w budowie napędu jest zastosowanie przekładni ślimakowej, cechującej się dużą powierzchnią przyporu zębów, równomiernością przeniesienia ruchu oraz bardzo cichą pracą - nieporównywalnie większa wytrzymałość w porównaniu z tradycyjną przekładnią pasową.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej kosiarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajdują się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

Briggs & Stratton

Model silnika

450E SERIES

Pojemność silnika

125 cm3

Znamionowa moc silnika

1,7 kW

Rozrusznik

ręczny

Szerokość koszenia

87 cm

Sposób napędu

napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła

Średnica kół przednich / tylnych

13x5.00-6"

Napęd mechanizmu koszącego

możliwość wyłączenia

Waga

50 kg

Kod towaru

0053

Kod EAN

4003718043754