Solo by AL-KO 750 P-A 127464

Waga
36,1 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
AL-KO
Model silnika
Pro 140
Pojemność silnika
140 cm3
Znamionowa moc silnika
2,0 kW
Rozrusznik
ręczny
Szerokość robocza
75 cm
Pojemność worka odkurzacza
200 l
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent Solo by AL-KO

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

Więcej radości w ogrodzie
Poznaj świat Solo by AL-KO
Bezpieczeństwo, komfort i radość to niezmiernie ważne aspekty, które powinny towarzyszyć człowiekowi podczas codziennej pracy w ogrodzie. Właśnie z myślą o tym projektowane są przez niemieckich inżynierów wszystkie produkty marki Solo by AL-KO. Wykwalifikowani inżynierowanie są całkowicie oddani jednemu celowi: poprawie jakości życia naszych klientów. Tak rozumiemy Quality for life. Solo by AL-KO łączy w sobie innowacyjną technikę koszenia trawników urządzeniami AL-KO oraz sprawdzoną technikę ogrodową i leśną SOLO. Tworzą nową, wartościową linię produktów dla użytkowników prywatnych i profesjonalnych.

Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii. Prawie wszystkie urządzenia, które zostały zaprojektowane i opracowane w bawarsko-szwabskiej miejscowości Kötz są wytwarzane w zakładach produkcyjnych w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki oraz z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Jesienny czas w ogrodzie i w parku
Efektywne sprzątanie bez wysiłku
Z czym kojarzy się odkurzacz ogrodowy? Pierwsze skojarzenie jest często oczywiste - z usuwaniem liści i śmieci z ogrodu. Jednakże odkurzacz Solo by AL-KO 750 P-A może się również przydać przy innych zadaniach - urządzenie umożliwia czyszczenie szop, stodół oraz innych pomieszczeń. Dzięki tej maszynie pozbędziesz się ze swojego patio ścinek trawy w lecie i liści jesienią, niezwykle szybko i efektywnie! Mowiąc krótko, jest to potężne narzędzie, które nadaje się do każdego rodzaju czyszczenie. Odkurzacz spalinowy do liści to urządzenie wielofunkcyjne, które wyłącznie do liści służy tylko z pozoru. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • duży worek,
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – przekonująca jakość
Dzięki innowacyjnej technologi Quick Start, wysokowydajny, niezawodny, czterosuwowy silnik AL-KO Pro 140 cechujący się dużą mocą znamionową 2.0 kW można uruchomić szybko i łatwo o każdej porze roku. Duża pojemność silnika wynosząca aż 140 cm3 zapewnia wystarczającą moc w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Idealne wyposażenie
Huraganowa siła ssania
Dzięki bardzo dużej prędkości powietrza, urządzenie idealnie sprawdza się podczas usuwania liści z wszelkiego rodzaju powierzchni. Spalinowy odkurzacz do liści cieszy się największą skutecznością pracy i zalecany jest do oczyszczania dużych działek, parków i obszarów użyteczności publicznej.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort dopracowany w każdym detalu
Stalowa obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Duże koła zapewniają lepszą trakcję, a podwójne łożysko kulkowe gwarantuje łatwe poruszanie się po trawie lub nierównym terenie. Dzięki 4-stopniowej, centralnej regulacji wysokości ssania, jednym ruchem można wygodnie zmienić wysokość pracy - centralnie i płynnie dzięki mechanizmowi sprężynowemu.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Trwały i pojemny kosz
Duży, aerodynamicznie ukształtowany kosz siatkowy cechujący się dużą pojemnością 200 l przekonuje nie tylko swoim rozmiarem. Aerodynamiczne prowadzenie powietrza umożliwia optymalne wypełnienie przestrzeni kosza, a wygodny zamek błyskawiczny i praktyczny uchwyt transportowy dają możliwość łatwego i całkowitego opróżniania.
Sprzątanie jeszcze nigdy nie było takie proste
Praca, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością, niskim poziomem hałasu oraz najlepszą w swojej klasie ergonomią i użytecznością. Rękojeść za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co odkurzanie jest niezwykle wygodne.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonego odkurzacza nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jego uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki Solo by AL-KO objęty jest 60 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

AL-KO

Model silnika

Pro 140

Pojemność silnika

140 cm3

Znamionowa moc silnika

2,0 kW

Rozrusznik

ręczny

Szerokość robocza

75 cm

Pojemność worka odkurzacza

200 l

Waga

36,1 kg

Kod towaru

0070

Kod EAN

4003718058529