Dmuchawa plecakowa do liści HDS 330 HORTMASZ Spalinowa

Waga
7 kg
Typ silnika
spalinowy, dwusuwowy
Pojemność silnika
32,6 cm3
Znamionowa moc silnika
0,9 kW
Mieszanka paliwowa (paliwo:olej)
40:1
Funkcje
dmuchawa
Maksymalna wydajność turbiny
12,0 m3/min
Uprząż robocza
profesjonalne szelki typu plecak
System antywibracyjny
tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent HORTMASZ

Cena brutto 0,00 PLN 580,00 PLN

Cechy i funkcje

Jesienny czas w ogrodzie i w parku
Efektywne sprzątanie bez wysiłku
Z czym kojarzy się dmuchawa? Pierwsze skojarzenie jest często oczywiste - z usuwaniem liści i śmieci z ogrodu. Jednakże dmuchawa HORTMASZ HDS 330 może się również przydać przy innych zadaniach - urządzenie umożliwia czyszczenie maszyn, szop, stodół oraz innych pomieszczeń. Dzięki tej maszynie pozbędziesz się ze swojego patio ścinek trawy w lecie i liści jesienią, niezwykle szybko i efektywnie! Mowiąc krótko, jest to potężne narzędzie, które nadaje się do każdego rodzaju czyszczenie. Dmuchawa spalinowa do liści to urządzenie wielofunkcyjne, które wyłącznie do liści służy tylko z pozoru. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • trzyczęściowa rura wydmuchu,
  • uchwyt typu joystick wraz z opaską montażową,
  • wygodne szelki plecakowe,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – przekonująca jakość
Nowoczesny, niezawodny silnik dwusuwowy cechujący się dużą mocą znamionową 0,9 kW gwarantuje wysoką wydajność, niskie zużycie paliwa, łatwy rozruch oraz wzorcowy komfort obsługi i pracy. Duża moc tego urządzenia pomoże usunąć liście oraz wiele innych zbędnych elementów z podjazdu, ścieżki, tarasu, ogrodu czy sadu w zdecydowanie łatwiejszy i szybszy sposób niż przy użyciu standardowych grabi czy miotły. Poza tym, taki sprzęt świetnie poradzi sobie w miejscach, do których klasyczne urządzenia w tak skutecznym stopniu nie dotrą, np. szczeliny powierzchni wyłożonych kostką brukową.
Idealne wyposażenie
Huraganowa siła wydmuchu
Dzięki bardzo dużej maksymalnej wydajności turbiny wynoszącej 12,0 m3/min, urządzenie idealnie sprawdza się podczas usuwania liści z wszelkiego rodzaju powierzchni oraz rabatek wyłożonych kamieniami. Spalinowa dmuchawa do liści cieszy się największą skutecznością pracy i zalecana jest do oczyszczania dużych działek, parków i obszarów użyteczności publicznej.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort dopracowany w każdym detalu
Niewielka waga maszyny, wynosząca zaledwie 7 kg oraz wygodne szelki plecakowe gwarantują doskonały komfort nawet podczas długiej pracy - to prosty sposób na odciążenie ramion i kręgosłupa. Plecakowa dmuchawa spalinowa to propozycja dla ogrodników, którzy pracują na terenie bez źródła prądu - urządzenie doskonale sprawdzi się w dużych ogrodach czy parkach.
Sprzątanie jeszcze nigdy nie było takie proste
Praca, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi typu joystick. Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością, niskim poziomem hałasu oraz najlepszą w swojej klasie ergonomią i użytecznością. Maszyna jest doskonale wyważona oraz wyposażona w innowacyjny uchwyt minimalizujący męczące wibracje. Plecakowy uchwyt nośny sprawia, że praca narzędziem jest niezwykle komfortowa nawet podczas bardzo długiej pracy.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki HORTMASZ objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
46 833 43 56

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, dwusuwowy

Pojemność silnika

32,6 cm3

Znamionowa moc silnika

0,9 kW

Mieszanka paliwowa (paliwo:olej)

40:1

Funkcje

dmuchawa

Maksymalna wydajność turbiny

12,0 m3/min

Uprząż robocza

profesjonalne szelki typu plecak

System antywibracyjny

tak

Waga

7 kg

Kod towaru

1587

Kod EAN

5902734310583