FAWORYT JR 212PH

Waga
84 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Model silnika
170F
Pojemność silnika
212 cm3
Maksymalna moc silnika
5,7 KM
Rozrusznik
ręczny
Maksymalna średnica gałęzi
50 mm
Mechanizm rozdrabniający
bębnowy
Wyrzut ścinek
górny przez komin
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Nowość

Producent FAWORYT

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

Mistrz rozdrabniania
Genialna maszyna dla Twojego ogrodu
Profesjonalny rozdrabniacz spalinowy do gałęzi z górnym wyrzutem trocin FAWORYT JR 212PH to nieoceniona pomoc przy porządkowaniu swojego ogrodu. To niezwykle przydatne urządzenie w dużym ogrodzie i sadzie, którego zadaniem jest zmielenie gałęzi drzew i krzewów na drobne kawałki. Otrzymane w ten sposób trociny mogą zostać wykorzystane jako podsypka pod krzewy, kompost czy nawet element dekoracyjny alejek lub ścieżek. Dzięki takim zabiegom coś, co w normalnych warunkach zajmowałoby sporo miejsca bądź wymagało dodatkowej pracy (spalenie czy przewiezienie w inne miejsce), zostaje drobno zmielone i nie zajmuje wiele przestrzeni. Dodatkowo bardzo szybko ulega biodegradacji, zatem jest to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących ekologię. W standardowym wyposażeniu rozdrabniacza znajdują się:
  • gumowe koła transportowe,
  • lej wrębowy,
  • komin wylotowy,
  • uchwyt górny,
  • śruby, nakrętki i podkładki montażowe,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Przekonująca jakość
Dzięki innowacyjnej technologii, wysokowydajny, niezawodny silnik, cechujący się bardzo dużą mocą maksymalną 5,7 KM i pojemnością skokową 212 cm3 można uruchomić szybko i łatwo. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Pewność w każdej sytuacji
Proste i perfekcyjne rozdrabnianie
Ścinanie gałęzi to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, jakie przeprowadzamy w naszych ogrodach. Jednak po zakończonej pracy zwykle rodzi się problem, co zrobić z obciętymi gałęziami. Na ratunek przychodzi oferowany przez nas rozdrabniacz spalinowy do gałęzi FAWORYT JR 212PH. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo ekologiczne, ale także bardzo wygodne. Bezwzględne dla gałęzi, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla użytkownika. Oferowany rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów lub krzewów, a nawet gałęzi o średnicy do 50 mm.
Idealne wyposażenie
Bębnowy mechanizm rozdrabniający dla profesjonalistów
Rozdrabniacz wyposażony w bębnowy mechanizm rozdrabniający przeznaczony jest do cięcia najtwardszych typów gałęzi wraz z konarami i odrostami – liśćmi bądź igliwiem. Cięcie odpadów drzewnych odbywa się przy wykorzystaniu noży tnących osadzonych na obracającym się bębnie. Zaletą rębaków bębnowych jest produkcja jednorodnego zrębka. Tak rozdrobnione gałęzie można wysypać do kompostownika, obsypać drzewka w sadzie lub wykorzystać np. do wędzenia w przydomowej wędzarni. Dzięki zastosowaniu noży cechujących się wysokim stopniem twardości nie ulegają one stępieniu, niezależnie od tego czy rozdrabniane gałęzie są suche czy mokre.
Perfekcyjne rozwiązania techniczne
Komfort użytkowania
Wytrzymałe, gumowe koła transportowe oraz metalowy uchwyt ułatwiają transport i przestawianie urządzenia między miejscami pracy. Urządzenie cechuje się wytrzymałą, metalową obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Duża waga maszyny, wynosząca 84 kg oraz szeroki mechanizm jezdny gwarantują pewną i stabilną pracę w każdych warunkach.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonego rozdrabniacza nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jego uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki FAWORYT objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
61 640 49 79

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Model silnika

170F

Pojemność silnika

212 cm3

Maksymalna moc silnika

5,7 KM

Rozrusznik

ręczny

Maksymalna średnica gałęzi

50 mm

Mechanizm rozdrabniający

bębnowy

Wyrzut ścinek

górny przez komin

Koła transportowe

tak

Waga

84 kg

Kod towaru

1715

Kod EAN

5906190669865