FAWORYT GZ80E

Waga
74 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
LONCIN
Pojemność silnika
173 cm3
Maksymalna moc silnika
5,75 KM
Rozrusznik
ręczny i elektryczny
Ilość biegów
przód: 3, tył: 1
Sposób napędu
napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła
Szerokość robocza
80 cm
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent FAWORYT

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

Doskonałe wsparcie przez cały rok
Porządek musi być!
Zadbana posesja wymaga odpowiedniego urządzenia. Zamiatarka spalinowa FAWORYT GZ80E to nowoczesna maszyna z elektrycznym rozrusznikiem, która w każdej chwili gotowa jest do intensywnej pracy niezależnie od rodzaju powierzchni wymagającej oczyszczenia: drewnianej, brukowanej, ceglanej, cementowej czy asfaltowej. Zamiatarka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy, ale - co ciekawe - równie efektywnie czyni to z cienką warstwą śniegu. Kiedy zimowe opady będą nieco większe, dzięki użyciu opcjonalnie dostępnego lemiesza, możemy użyć tej maszyny jako pługu do odśnieżania. Na funkcjonalność zamiatarki spalinowej wpływa również możliwość zamontowania opcjonalnego pojemnika zbierającego, do którego bez problemu zostaną zebrane zanieczyszczenia. Tak więc jeśli myślałeś o tym, że zamiatarkę użyjesz jeden czy dwa razy w roku to mamy przyjemność Ciebie wyjątkowo mile zaskoczyć - prezentowana zamiatarka będzie Tobie towarzyszyć przez cały rok. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • akumulator litowo - jonowy,
  • ładowarka do akumulatora,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Gwarancja rozruchu w każdych warunkach atmosferycznych
Dzięki innowacyjnym technologiom, wysokowydajny, niezawodny silnik LONCIN cechujący się dużą mocą maksymalną 5,75 KM można uruchomić szybko i łatwo o każdej porze roku. Duża pojemność silnika wynosząca aż 173 cm3 zapewnia wystarczającą moc w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Pewny i szybki rozruch
Nowa generacja silników z rozruchem elektrycznym - bez zbędnego obciążenia
Energii do uruchomienia zamiatarki dostarcza akumulator litowo-jonowy, który dzięki zewnętrznej ładowarce można naładować w kilka chwil. Gdy akumulator litowo-jonowy jest naładowany i zamontowany, wystarczy przekręcić kluczyk, by uruchomić urządzenia. Eliminuje to nieraz problematyczne uruchamianie silnika przy użyciu linki. Dzięki elektrycznemu rozrusznikowi, również ponowny start silnika po opróżnieniu opcjonalnego zbiornika na zanieczyszczenia, jest dziecinnie prosty.

Mały, lecz mocny - tak pokrótce można opisać montowany przy rękojeści akumulator litowo-jonowy. Demontaż i ponowny montaż akumulatora są wyjątkowo proste. Również po długich okresach bez eksploatacji, jak np w zimie, akumulator można każdorazowo naładować w ciągu kilku minut.
Praca taką zamiatarką to sama przyjemność
Szeroka szczotka z regulacją obrotów dla najbardziej wymagających
Specjalnie zaprojektowany system obrotowej szczotki o średnicy 35 cm i szerokości aż 80 cm pozwala pięciokrotnie skrócić czas sprzątania w porównaniu do pracy tradycyjną miotłą. Tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny do usuwania między innymi: piachu i kurzu, żwiru, skoszonej trawy, liści, ziemi pozostałej po przesadzaniu roślin, a nawet odłamków szkła. Wytrzymała szczotka czyszcząca obracając się, jednocześnie zagarnia, napotykane na drodze, różnego rodzaju zanieczyszczenia. Intensywna praca bez względu na warunki atmosferyczne możliwa jest dzięki najwyższej jakości materiałom, jakie wykorzystano podczas produkcji prezentowane modelu.

Zamiatarka umożliwia płynną regulację obrotów szczotki obmiatającej w zakresie 180-350 obr/min.
Idealne wyposażenie dla każdej powierzchni
Regulacja kąta zamiatania oraz opony z wysokim bieżnikiem
Zamiatarka spalinowa FAWORYT GZ80E została wyposażona w funkcję regulacji kąta zamiatania (15° w każdą stronę). Zmiana kąta pracy odbywa się przy użyciu ergonomicznej dźwigni, którą operatotor ma zawsze pod ręką. Ponadto duże opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, nawet na nierównym terenie.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Zamiatanie staje się przyjemnością
Prezentowana zamiatarka posiada 2 duże, gumowe koła napędowe, ułatwiające prowadzenie maszyny w każdych warunkach - przekonaj się o niezwykłej wygodzie pracy przy pomocy napędu z 3 biegami do przodu. Możliwość pracy na biegu wstecznym ułatwia wydobycie urządzenia w przypadku ugrzęźnięcia.
Sprzątanie jeszcze nigdy nie było takie proste
Praca, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co zamiatanie jest niezwykle wygodne. Jeszcze mniej męcząca będzie praca z użyciem napędu kół.
Kompleksowe rozwiązania dla całego ogrodu
Opcjonalne akcesoria dostępne w naszej ofercie
Zamiatarka spalinowa FAWORYT GZ80E to urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie, czego wyrazem są opcjonalne akcesoria takie jak lemiesz zapewniający idealne odśnieżanie utwardzonych powierzchni nawet podczas sporych opadów śniegu oraz zbiornik na zanieczyszczenia montowany przed szczotką służący do jednoczesnego zagarniania napotykanych na drodze różnego rodzaju odpadów. Wymienione, opcjonalne akcesoria znajdziecie Państwo w naszej ofercie oraz poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej zamiatarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki FAWORYT objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
61 640 49 79

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

LONCIN

Pojemność silnika

173 cm3

Maksymalna moc silnika

5,75 KM

Rozrusznik

ręczny i elektryczny

Ilość biegów

przód: 3, tył: 1

Sposób napędu

napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła

Szerokość robocza

80 cm

Średnica szczotki

35 cm

Prędkość szczotki

regulowana

Regulacja kąta zamiatania

15° w obie strony

Akcesoria opcjonalne

lemiesz, pojemnik na kurz

Waga

74 kg

Kod towaru

0136

Kod EAN

5906190664709