GRIZZLY EGT 1440

Waga
11,8 kg
Typ silnika
elektryczny, szczotkowy
Znamionowa moc silnika
1400 W
Maksymalna szerokość robocza
40 cm
Maksymalna głębokość robocza
22 cm
Ilość gwiazd roboczych
6 (3+3)
Ilość noży pielących
24
Ilość kół podporowych
2 z tyłu
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

Wielozadaniowość i funkcjonalność
Genialna maszyna dla Twojego ogrodu
Glebogryzarka elektryczna GRIZZLY EGT 1440 to urządzenie niezwykle przydatne w małym, kameralnym ogrodzie, ktore każdy działkowicz pokocha od pierwszego wejrzenia. Praca w ogrodzie powinna być przyjemnością. Jeśli on sam stanowi dla Państwa oazę spokoju, miejsce wypoczynku, jest źródłem kontaktu z naturą, nie powinien kojarzyć się z ciężką, obciążająca zdrowie i pochłaniającą zbyt dużo czasu pracą. Rozumiejąc to doskonale, oferujemy Państwu maszynę, która pracę zamieni w przyjemność i gwarantuje jej doskonały efekt. W standardowym wyposażeniu glebogryzarki znajdują się:
  • oryginalny karton,
  • komplet rączek prowadzących,
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet motylków do rączek,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • 6 kompletów hartowanych gwiazd roboczych,
  • 2 tylne koła podporowe,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – przekonująca jakość
Silnik elektryczny z uzwojeniem o mocy znamionowej 1400 W zapewnia doskonałe osiągi, niezawodność i trwałość oraz charakteryzuje się wysoką stabilnością pracy. Ogromną zaletą urządzenia jest sposób jego uruchamiania - wystarczy nacisnąć przycisk "START" i przytrzymać dźwignię gazu, a Twoja glebogryzarka z werwą ruszy do pracy w ogrodzie!
Widoczne doświadczenie
Ergonomiczna praca
Specjalnie ukształtowane noże spulchniające, w połączeniu z mocnym silnikiem, gwarantują wydajne przygotowanie gleby - część robocza posiada 6 gwiazd roboczych, hartowanych noży tnących osadzonych na obrotowym wale, które samoczynnie wgryzają się w glebę. Urządzenie jest niezastąpione do spulchniania i wyrównania powierzchni gleby. Wydajna glebogryzarka GRIZZLY EGT 1440 znajdzie zastosowanie zarówno w nowo urządzanym ogrodzie, jak i przed założeniem trawnika czy własnych ekologicznych grządek.
Wszystko pod kontrolą
Łatwość obsługi
Prosta i komfortowa obsługa, która wyróżnia glebogryzarkę to niewątpliwie cechy, które wpływają na komfort użytkowania. Dzięki nim wykonywanie podstawowych prac w ogrodzie przestanie stwarzać Ci trudności, a Twój kręgosłup z pewnością będzie bardzo zadowolony.
Niezależnie od warunków
Zaniedbany trawnik, chwasty, nierówne podłoże pod wysiew?
Dzięki odpowiednio dużej szerokości roboczej, wynoszącej aż 40 cm oraz wydajnemu silnikowi glebogryzarka idealnie sprawdzi się w Twoim kameralnym ogrodzie. Zaufaj mocy tej maszyny, a zapomnisz o ciężkiej i monotonnej pracy przy spulchnianiu ogrodowych rabat.
Doskonała równowaga
Funkcjonalne, wygodne rozwiązania
Glebogryzarka posiada 2 tylne koła transportowe, ułatwiające prowadzenie maszyny w trudnych warunkach. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa łączy lekkość z dużą odpornością i trwałością. Niewielka waga maszyny, wynosząca zaledwie 11,8 kg gwarantuje doskonałą zwrotność i łatwość prowadzenia. Rozwiązanie to z pewnością będą chwalić kobiety, które niechętnie, jeśli w ogóle, podejmowały się pracy ciężką glebogryzarką spalinową.

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
61 640 49 79

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

elektryczny, szczotkowy

Znamionowa moc silnika

1400 W

Maksymalna szerokość robocza

40 cm

Maksymalna głębokość robocza

22 cm

Ilość gwiazd roboczych

6 (3+3)

Ilość noży pielących

24

Ilość kół podporowych

2 z tyłu

Waga

11,8 kg

Kod towaru

0173

Kod EAN

4035485009718