HORTMASZ HRE 140

Waga
14,1 kg
Typ silnika
elektryczny, szczotkowy
Znamionowa moc silnika
2500 W
Mechanizm rozdrabniający
nóż skrawający
Maksymalna średnica gałęzi
40 mm
Rodzaj zbiornika
pojemnik z tworzywa sztucznego
Pojemność zbiornika
50 l
Koła transportowe
tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent HORTMASZ

Cena brutto 0,00 PLN 475,00 PLN

Cechy i funkcje

Mistrz rozdrabniania
Genialna maszyna dla Twojego ogrodu
Rozdrabniacz do gałęzi HORTMASZ HRE 140 to nieoceniona pomoc przy porządkowaniu swojego ogrodu. To niezwykle przydatne urządzenie, którego zadaniem jest zmielenie gałęzi drzew i krzewów na drobne kawałki. Otrzymane w ten sposób trociny mogą zostać wykorzystane jako podsypka pod krzewy, kompost czy nawet element dekoracyjny alejek lub ścieżek. Dzięki takim zabiegom coś, co w normalnych warunkach zajmowałoby sporo miejsca bądź wymagało dodatkowej pracy (spalenie czy przewiezienie w inne miejsce), zostaje drobno zmielone i nie zajmuje wiele przestrzeni. Dodatkowo bardzo szybko ulega biodegradacji, zatem jest to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących ekologię. W standardowym wyposażeniu rozdrabniacza znajdują się:
  • pojemnik na ścinki,
  • kółka transportowe,
  • metalowy stelaż,
  • popychacz,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania
Silnik elektryczny z uzwojeniem o mocy znamionowej aż 2500 W zapewnia doskonałe osiągi, niezawodność i trwałość oraz charakteryzuje się wysoką stabilnością pracy. Rozdrabniacz elektryczny cechuje się znacznie cichszą pracą w porównaniu do maszyn spalinowych oraz mniejszą wagą, dzięki czemu jest zdecydowanie badziej mobilny. To urządzenie przyjazne środowisku i… sąsiadowi. Ogromną zaletą urządzenia jest sposób jego uruchamiania - wystarczy doprowadzić przewód zasilający i nacisnąć przycisk "START", a Twój rozdrabniacz z werwą ruszy do pracy w ogrodzie!
Pewność w każdej sytuacji
Proste i perfekcyjne rozdrabnianie
Ścinanie gałęzi to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, jakie przeprowadzamy w naszych ogrodach. Jednak po zakończonej pracy zwykle rodzi się problem, co zrobić z obciętymi gałęziami. Na ratunek przychodzi oferowany przez nas rozdrabniacz do gałęzi HORTMASZ HRE 140. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo ekologiczne, ale także bardzo wygodne. Bezwzględne dla gałęzi, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla użytkownika. Oferowany rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów lub krzewów, a nawet gałęzi o średnicy do 40 mm.
Idealne wyposażenie
Nożowy mechanizm rozdrabniający
Rozdrabniacz wyposażony w mechanizm nożowy działa na zasadzie szybkiego talerza obrotowego, który sprzężony został z metalowymi ostrzami tnącymi. Noże stopniowo tną gałęzie na małe części o wielkości od 2 do 3 cm. Tak rozdrobnione gałęzie można wysypać do kompostownika, obsypać drzewka w sadzie lub wykorzystać np. do wędzenia w przydomowej wędzarni. Ze względu na swoją prostą konstrukcję rozdrabniacz jest niezawodny, wyposażony w ostre noże z wysokiej jakości stali.
Perfekcyjne rozwiązania techniczne
Komfort użytkowania
Wytrzymałe kółka oraz metalowy stelaż, ułatwiający transport i przestawianie urządzenia między miejscami pracy. Urządzenie cechuje się wytrzymałą obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niewielka waga maszyny, wynosząca zaledwie 14,1 kg gwarantuje doskonałą zwrotność i łatwość obsługi. Rozwiązanie to z pewnością będą chwalić kobiety, które niechętnie, jeśli w ogóle, podejmowały się pracy ciężką maszyną spalinową.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Trwały i pojemny pojemnik na ścinki
Duży, zintegrowany kosz z wytrzymałego tworzywa sztucznego, cechujący się pojemnością 50 litrów jest nie tylko odporny na odkształcenia, ale także idealnie nadaje się do transportu rozdrobnionego materiału.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki HORTMASZ objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
46 833 43 56

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

elektryczny, szczotkowy

Znamionowa moc silnika

2500 W

Mechanizm rozdrabniający

nóż skrawający

Maksymalna średnica gałęzi

40 mm

Rodzaj zbiornika

pojemnik z tworzywa sztucznego

Pojemność zbiornika

50 l

Koła transportowe

tak

Waga

14,1 kg

Kod towaru

0231

Kod EAN

5902734310354