HORTMASZ HZS 100 B

Waga
76 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
Briggs & Stratton
Model silnika
750EX SERIES DOV Ready Start
Pojemność silnika
161 cm3
Maksymalna moc silnika
7,5 KM
Rozrusznik
ręczny
Pojemność zbiornika paliwa
3,6 l
Pojemność zbiornika oleju
0,6 l
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent HORTMASZ

Cena brutto 0,00 PLN 4 250,00 PLN

Cechy i funkcje

Doskonałe wsparcie przez cały rok
Porządek musi być!
Zadbana posesja wymaga odpowiedniego urządzenia. Zamiatarka spalinowa HORTMASZ HZS 100 B to nowoczesna maszyna, która w każdej chwili gotowa jest do intensywnej pracy niezależnie od rodzaju powierzchni wymagającej oczyszczenia: drewnianej, brukowanej, ceglanej, cementowej czy asfaltowej. Zamiatarka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy, ale - co ciekawe - równie efektywnie czyni to z cienką warstwą śniegu. Kiedy zimowe opady będą nieco większe, dzięki użyciu opcjonalnie dostępnego lemiesza, możemy użyć tej maszyny jako pługu do odśnieżania. Na funkcjonalność zamiatarki spalinowej wpływa również możliwość zamontowania opcjonalnego pojemnika zbierającego, do którego bez problemu zostaną zebrane zanieczyszczenia. Tak więc jeśli myślałeś o tym, że zamiatarkę użyjesz jeden czy dwa razy w roku to mamy przyjemność Ciebie wyjątkowo mile zaskoczyć - prezentowana zamiatarka będzie Tobie towarzyszyć przez cały rok. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Gwarancja rozruchu w każdych warunkach atmosferycznych
Dzięki innowacyjnej technologii Ready Start, wysokowydajny, niezawodny silnik amerykańskiej marki BRIGGS & STRATTON cechujący się dużą mocą maksymalną 7,5 KM można uruchomić szybko i łatwo w każdych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii DOV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Elektroniczny układ zapłonowy Magnetron zapewnia bezobsługowe i niezawodne uruchamianie silnika. Dodatkowo smarowanie rozbryzgowe gwarantuje długie i bezawaryjne działanie skrzyni korbowej, a cichą pracę urządzenia zapewnia nowoczesny tłumik wyposażony w technologię Lo-Tone.
Praca taką zamiatarką to sama przyjemność
Szeroka szczotka z regulacją obrotów dla najbardziej wymagających
Specjalnie zaprojektowany system obrotowej szczotki o średnicy 35 cm i szerokości aż 100 cm pozwala pięciokrotnie skrócić czas sprzątania w porównaniu do pracy tradycyjną miotłą. Tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny do usuwania między innymi: piachu i kurzu, żwiru, skoszonej trawy, liści, ziemi pozostałej po przesadzaniu roślin, a nawet odłamków szkła. Wytrzymała szczotka czyszcząca obracając się, jednocześnie zagarnia, napotykane na drodze, różnego rodzaju zanieczyszczenia. Intensywna praca bez względu na warunki atmosferyczne możliwa jest dzięki najwyższej jakości materiałom, jakie wykorzystano podczas produkcji prezentowane modelu.

Zamiatarka umożliwia płynną regulację obrotów szczotki obmiatającej w zakresie 180-350 obr/min.
Idealne wyposażenie dla każdej powierzchni
Regulacja kąta zamiatania oraz opony z wysokim bieżnikiem
Zamiatarka spalinowa HORTMASZ HZS 100 B została wyposażona w funkcję regulacji kąta zamiatania (15° w każdą stronę). Zmiana kąta pracy odbywa się przy użyciu ergonomicznej dźwigni, którą operatotor ma zawsze pod ręką. Ponadto duże opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, nawet na nierównym terenie.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Zamiatanie staje się przyjemnością
Prezentowana zamiatarka posiada 2 duże, gumowe koła napędowe, ułatwiające prowadzenie maszyny w każdych warunkach - przekonaj się o niezwykłej wygodzie pracy przy pomocy napędu z 3 biegami do przodu. Możliwość pracy na biegu wstecznym ułatwia wydobycie urządzenia w przypadku ugrzęźnięcia.
Sprzątanie jeszcze nigdy nie było takie proste
Praca, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co zamiatanie jest niezwykle wygodne. Jeszcze mniej męcząca będzie praca z użyciem napędu kół.
Kompleksowe rozwiązania dla całego ogrodu
Opcjonalne akcesoria dostępne w naszej ofercie
Zamiatarka spalinowa HORTMASZ HZS 100 B to urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie, czego wyrazem są opcjonalne akcesoria takie jak lemiesz zapewniający idealne odśnieżanie utwardzonych powierzchni nawet podczas sporych opadów śniegu oraz zbiornik na zanieczyszczenia montowany przed szczotką służący do jednoczesnego zagarniania napotykanych na drodze różnego rodzaju odpadów. Wymienione, opcjonalne akcesoria znajdziecie Państwo w naszej ofercie oraz poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej zamiatarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki HORTMASZ objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
46 833 43 56

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

Briggs & Stratton

Model silnika

750EX SERIES DOV Ready Start

Pojemność silnika

161 cm3

Maksymalna moc silnika

7,5 KM

Rozrusznik

ręczny

Pojemność zbiornika paliwa

3,6 l

Pojemność zbiornika oleju

0,6 l

Ilość biegów

przód: 3, tył: 1

Sposób napędu

napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła

Szerokość robocza

100 cm

Średnica szczotki

35 cm

Prędkość szczotki

regulowana

Regulacja kąta zamiatania

15° w obie strony

Akcesoria opcjonalne

lemiesz, pojemnik na kurz

Waga

76 kg

Kod towaru

1718