Imadło warsztatowe KD1102 KRAFT&DELE Obrotowe

Waga
8 kg
ZKOMAT
Gabaryt_B
Szerokość
125 mm
Maksymalny rozstaw szczęk
110 mm
Rozstaw śrub montażowych
98 mm
Wysokość
150 mm
Długość
250 mm
Materiał
stop stalowo żeliwny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent KRAFT DELE

Cena brutto 92,00 PLN

Cechy i funkcje

Niezbędny sprzęt dla każdego majsterkowicza
Solidne imadło warsztatowe
Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym fachowcem czy amatorskim majsterkowiczem Twój warsztat powinien być wyposażony w odpowiednie narzędzia. Jednym z takich urządzeń jest solidne imadło, służące do mocowania różnego rodzaju elementów, które będą następnie poddane obróbce narzędzi ręcznych i elektrycznych. Za pomocą naszego imadła warsztatowego KRAFT&DELE KD1102 unieruchomisz zarówno duże, jak i bardzo małe przedmioty. To niezbędny sprzęt w każdym przydomowym warsztacie. W standardowym wyposażeniu imadła znajdują się:
  • oryginalny karton,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Uniwersalność zastosowania
Maksymalny komfort pracy
Imadło KD1102 składa się z dwóch szczęk o szerokości 125 mm, których maksymalny rozstaw wynosi aż 110 mm. Wysoka wytrzymałość imadła, dzęki wykonaniu go ze stopu stalowo żeliwnego, umożliwia efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami. Prezentowane imadło KRAFT&DELE jest wszechstronnym urządzeniem do codziennego użytku w domu, firmie i nie tylko. Innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność.
Łatwość obsługi
Imadło obrotowe z kowadłem
Imadło KD1102 posiada obrotową podstawę, dzięki której można je obracać względem stołu warsztatowego oraz dokładnie przystosować ustawienia do wykonywanej pracy. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w otwory, pozwalające przymocować je do blatu oraz zintegrowane kowadło, na którym można wykonywać wymagające prace warsztatowe.

GWARANCJA

Pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne
Prezentowany produkt marki KRAFT&DELE objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora.

CENTRUM SERWISOWE
58 56 090 24

Specyfikacja techniczna

ZKOMAT

Gabaryt_B

Szerokość

125 mm

Maksymalny rozstaw szczęk

110 mm

Rozstaw śrub montażowych

98 mm

Wysokość

150 mm

Długość

250 mm

Materiał

stop stalowo żeliwny

Waga

8 kg

Kod towaru

1990

Kod EAN

5901638115768