Kosa 800B NAX Spalinowa + Olej do mieszanki 0,1 l

Waga
8,5 kg
Typ silnika
spalinowy, dwusuwowy
Producent silnika
na licencji Briggs & Stratton
Pojemność silnika
51,7 cm3
Znamionowa moc silnika
1,35 kW
Maksymalna prędkość obrotowa
9000 obr/min
Mieszanka paliwowa (paliwo:olej)
40:1
Średnica koszenia głowicą żyłkową
420 mm
Rodzaj głowicy
podwójna żyłka
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Nowość

Producent NAX

Cena brutto 919,00 PLN

Cechy i funkcje

Ponad 100-letnie doświadczenie Briggs&Stratton
Połączone z maszynami premium NAX
Od samego początku amerykańska firma Briggs&Stratton Corporation stawia na najnowszą technikę i nowatorskie pomysły. Ponad 100 lat tradycji sprawiło, że jest postrzegana jako symbol doskonałej techniki w produkcji silników do urządzeń ogrodniczych i nie tylko. Dziś marka Briggs&Stratton stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu. W ponad 160 krajach na całym świecie ich produkty pomagają ludziom w wykonywaniu ich pracy - światowy lider na rynku silników dla urządzeń stosowanych w ogrodzie. Dlatego też, firmy NAX Power Equipment i Briggs&Stratton Corporation zawarły, jedyne takie na rynku europejskim, partnerstwo w stworzeniu urządzeń premium dla najbardziej wymagających użytkowników. Poznaj nową gamę maszyn dla profesjonalistów napędzanych silnikami na licencji Briggs&Stratton i przekonaj się o ich doskonałym wykonaniu i niezawodnej pracy przez długie lata.

Najprzyjemniej odpoczywa się w pięknym ogrodzie
Zwłaszcza, gdy trawa jest perfekcyjnie przystrzyżona
Kosa spalinowa NAX 800B, to doskonałe uzupełnienie standardowych kosiarek trawnikowych. To właśnie dzięki niej można przyciąć trawę w trudno dostępnych miejscach, w których zastosowanie kosiarki okazuje się niemożliwe, np. pod żywopłotem, wokół drzew i krzewów, między grządkami czy przy chodniku, w załamaniach murów. Są one również idealne do wymagających dużej precyzji i dokładności korekt, których dokonujemy po pracy tradycyjną kosiarką. Sprawdzają się również doskonale do koszenia dużych i trudnych terenów, miejsc zaniedbanych, gdzie rosną grube, trudne do usunięcia chwasty oraz wysokie trawy. Ich ogromną zaletą jest łatwość manewrowania oraz duży zasięg – nie ogranicza nas żaden kabel. W standardowym wyposażeniu kosy znajdują się:
 • oryginalny karton,
 • olej Briggs&Stratton 100 ml to sporządzania mieszanki paliwowej,
 • osłona zespołu tnącego,
 • wzmacniana głowica żyłkowa,
 • tarcza trójzębna,
 • profesjonalne szelki,
 • rękawice,
 • karnister na paliwo,
 • torba na akcesoria,
 • zestaw narzędzi montażowych,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.
Najwyższe wymagania
Przekonująca jakość
Nowoczesny, niezawodny silnik dwusuwowy na licencji amerykańskiej marki Briggs&Stratton cechujący się dużą mocą znamionową 1,35 kW gwarantuje wysoką wydajność, niskie zużycie paliwa, łatwy rozruch oraz wzorcowy komfort obsługi i pracy. Idealna maszyna do walki z dużymi zaroślami i niepielęgnowanymi krzewami. Odpowiednia moc silnika zapewnia wiele możliwości zastosowania - również na pochyłych terenach.
Wszystko pod kontrolą
Łatwość obsługi
Elementy obsługowe umieszczone na ergonomicznym, oburęcznym uchwycie typu V gwarantują optymalną kontrolę nad urządzeniem w każdej sytuacji oraz zapewniają komfortowe wykaszanie nawet bardzo dużych powierzchni.
Doskonałe wyważenie
Funkcjonalne, wygodne rozwiązania
Dzięki optymalnemu rozkładowi ciężaru i wygodnym, profesjonalnym szelkom, praca z użyciem prezentowanej kosy spalinowej idzie jak z płatka. Szelki zapewniają równą dystrybucję obciążenia na barki i plecy operatora. Zmniejszają zmęczenie i zapewniają niezwykły komfort pracy.
Łatwy demontaż
Ergonomiczne przenoszenie
Dzięki składanej rurze prowadzącej, kosę spalinową NAX 800B, można błyskawicznie rozłożyć – w celu wygodnego transportu i łatwiejszego przechowywania w garażu lub piwnicy.
Niezależnie od warunków
Zaniedbany trawnik, chwasty, niewielkie krzewy, zarośla?
Wysoka trawa i zarośla lub koszenie wzdłuż murów, płotów i innych przeszkód – dzięki trójzębnej tarczy tnącej i wytrzymałej głowicy żyłkowej, kosa charakteryzuje się doskonałym wyposażeniem do pracy w każdych warunkach – począwszy od koszenia twardej trawy, zarośli na poboczach i skarpach aż po przerzedzanie młodników.
Perfekcyjna głowica żyłkowa
Do podkaszania i wykaszania wysokiej trawy
Głowica wyposażona jest w automatyczny system wysuwania żyłki w momencie dociśnięcia jej do ziemi. Dzięki temu praca kosą jest niezwykle wygodna, niewymagająca niepotrzebnego wysiłku. Koszenie z użyciem głowicy żyłkowej to doskonałe rozwiązanie do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek w ogrodzie, powierzchni wzdłuż murów lub pod ławkami ogrodowymi.
Trójzębna tarcza tnąca
Do koszenia grubych chwastów i zarośli
Jeśli przymierzasz się właśnie do karczowania dzikich zarośli czy jeżyn, zastanów się nad użyciem tarczy rozdrabniającej – ta zdecydowanie lepiej sprawdza się w przypadku cięcia wysokich i grubych traw.
Precyzja aż po sam brzeg
Koszenie przy krawędziach
Osłona głowicy chroniąca rośliny umożliwia dokładne podkaszanie także pod krzewami lub przy ścianach i murkach bez wyrządzania szkód.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o sporządzeniu odpowiedniej mieszanki paliwowej
Silnik dostarczonej kosy nie jest zalany mieszanką paliwową. Dodatkowy, zalecany olej, akcesoria oraz produkty eksploatacyjne znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki NAX objęty jest 36 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
801 044 450

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, dwusuwowy

Producent silnika

na licencji Briggs & Stratton

Pojemność silnika

51,7 cm3

Znamionowa moc silnika

1,35 kW

Maksymalna prędkość obrotowa

9000 obr/min

Mieszanka paliwowa (paliwo:olej)

40:1

Średnica koszenia głowicą żyłkową

420 mm

Rodzaj głowicy

podwójna żyłka

Średnica koszenia tarczą

255 mm

Rodzaj tarczy

trójzębna

Uchwyt

typu V (rowerowy)

Uprząż robocza

profesjonalne szelki

Uchwyt antywibracyjny

tak

Rura prowadząca

dzielona

Waga

8,5 kg

Kod towaru

2165

Kod EAN

5902490749887