Kosiarka żyłkowa NK352 FAWORYT Spalinowa

Waga
38 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
LONCIN
Model silnika
LC1P70FC
Pojemność silnika
196 cm3
Znamionowa moc silnika
3,6 kW
Rozrusznik
ręczny
Szerokość koszenia
56 cm
Sposób napędu
posuw ręczny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent FAWORYT

Cena brutto 1 329,00 PLN

Cechy i funkcje

Połączenie wygody i funkcjonalności
Doskonała kosiarka dla Twojego ogrodu i nie tylko
Innowacyjna kosiarka żyłkowa FAWORYT NK352 wyposażona w obrotowy mechanizm, do którego zamiast stałego noża zamontowano głowicę z podwójną żyłką tnącą, jest polecana przede wszystkim do koszenia trudno dostępnych miejsc przy krawężnikach czy wokół drzewek. Ze względu na to, że brak w niej noża, a żyłkę można łatwo i szybko wymienić, zaleca się także jej użycie na podłożach nierównych i kamienistych, gdzie stosunkowo łatwo uszkodzić lub zniszczyć tradycyjny nóż. W standardowym wyposażeniu kosiarki znajdują się:
  • oryginalny karton,
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • komplet motylków do rączek,
  • głowica żyłkowa,
  • żyłka tnąca,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Najwyższe wymagania
Przekonująca jakość
Dzięki innowacyjnej technologii, wysokowydajny, niezawodny silnik LONCIN cechujący się dużą mocą znamionową aż 3,6 kW można uruchomić szybko i łatwo. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Praca taką kosiarką, to sama przyjemność
Odpowiednia siła dla najcięższych zadań
Kosiarka żyłkowa FAWORYT NK352 to siła, która jest zdolna sprostać każdemu wyzwaniu, nawet w trudnych warunkach. Dzięki mocnemu silnikowi LONCIN i bardzo dużej, 56-cm szerokości cięcia, przycinanie długiej trawy i chwastów wykonywane jest z łatwością i lekkością jak pielęgnacja zadbanego trawnika.
Idealne wyposażenie
Komfortowa regulacja wysokości
Dostosowanie wysokości cięcia do własnych wymagań odbywa się z niezwykłą łatwością. Niski poziom do przycinania wzdłuż ogrodzeń, ścian i budynków, wyższe stopnie na długie, gęste chwasty na otwartym terenie.
Pewność w każdej sytuacji
Podwójne łożysko kulkowe
Duże koła o rozmiarze aż 34 cm chronią trawę i zapewniają lepszą trakcję, a podwójne łożysko kulkowe gwarantuje łatwe poruszanie się po trawie lub nierównym terenie.
Koszenie trawnika staje się przyjemnością
Koszenie, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co koszenie jest niezwykle wygodne.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej kosiarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki FAWORYT objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
61 640 49 79

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

LONCIN

Model silnika

LC1P70FC

Pojemność silnika

196 cm3

Znamionowa moc silnika

3,6 kW

Rozrusznik

ręczny

Szerokość koszenia

56 cm

Sposób napędu

posuw ręczny

Funkcje

wyrzut boczny

Minimalna wysokość koszenia

38 mm

Maksymalna wysokość koszenia

76 mm

Obudowa

stalowa

Średnica kół przednich / tylnych

- / 340 mm

Łożyskowane koła

tak

Waga

38 kg

Kod towaru

2309

Kod EAN

5903357103309