MAKITA EM3400U

Waga
6,4 kg
Typ silnika
spalinowy, dwusuwowy
Producent silnika
MAKITA
Pojemność silnika
34 cm3
Maksymalna moc silnika
1,6 KM
Znamionowa moc silnika
1,15 kW
Maksymalna prędkość obrotowa
10000 obr/min
Pojemność zbiornika paliwa
0,75 l
Mieszanka paliwowa (paliwo:olej)
50:1
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent MAKITA

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

Najprzyjemniej odpoczywa się w pięknym ogrodzie
Zwłaszcza, gdy trawa jest perfekcyjnie przystrzyżona
Kosa spalinowa, to doskonałe uzupełnienie standardowych kosiarek trawnikowych. To właśnie dzięki niej można przyciąć trawę w trudno dostępnych miejscach, w których zastosowanie kosiarki okazuje się niemożliwe, np. pod żywopłotem, wokół drzew i krzewów, między grządkami czy przy chodniku, w załamaniach murów. Są one również idealne do wymagających dużej precyzji i dokładności korekt, których dokonujemy po pracy tradycyjną kosiarką. Sprawdzają się również doskonale do koszenia dużych i trudnych terenów, miejsc zaniedbanych, gdzie rosną grube, trudne do usunięcia chwasty oraz wysokie trawy. Ich ogromną zaletą jest łatwość manewrowania oraz duży zasięg – nie ogranicza nas żaden kabel. W standardowym wyposażeniu kosy znajdują się:
  • oryginalny karton,
  • osłona zespołu tnącego,
  • głowica żyłkowa,
  • profesjonalne szelki,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Najwyższe wymagania
Przekonująca jakość
Nowoczesny, niezawodny silnik dwusuwowy cechujący się dużą mocą maksymalną 1,6 KM gwarantuje wysoką wydajność, niskie zużycie paliwa, łatwy rozruch oraz wzorcowy komfort obsługi i pracy. Idealna maszyna do walki z dużymi zaroślami i niepielęgnowanymi krzewami.
Wszystko pod kontrolą
Łatwość obsługi
Elementy obsługowe umieszczone na ergonomicznym, oburęcznym uchwycie typu V gwarantują optymalną kontrolę nad urządzeniem w każdej sytuacji oraz zapewniają komfortowe wykaszanie nawet bardzo dużych powierzchni.
Doskonałe wyważenie
Funkcjonalne, wygodne rozwiązania
Dzięki optymalnemu rozkładowi ciężaru i wygodnym profesjonalnym szelkom, praca z użyciem prezentowanej kosy spalinowej idzie jak z płatka.
Proste rozwiązania
Łatwa obusługa
Wysoki poziom niezawodności oraz wzorcowy komfort obsługi i pracy umożliwiają efektywne wykorzystanie urządzenia w terenie. W porównaniu z większością dostępnych na rynku modeli, prezentowana kosa MAKITA EM3400U charakteryzuje się niedzielonym wałem przekładni kątowej. Zaletą takiegorozwiązania jest znacznie mniejszy zakres prac konserwacyjnych oraz dużo wyższa wytrzymałość urządzenia.
Perfekcyjna głowica żyłkowa
Do podkaszania i wykaszania wysokiej trawy
Głowica wyposażona jest w automatyczny system wysuwania żyłki w momencie dociśnięcia jej do ziemi. Dzięki temu praca kosą jest niezwykle wygodna, niewymagająca niepotrzebnego wysiłku. Koszenie z użyciem głowicy żyłkowej to doskonałe rozwiązanie do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek w ogrodzie, powierzchni wzdłuż murów lub pod ławkami ogrodowymi.
Precyzja aż po sam brzeg
Koszenie przy krawędziach
Osłona głowicy chroniąca rośliny umożliwia dokładne podkaszanie także pod krzewami lub przy ścianach i murkach bez wyrządzania szkód.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o sporządzeniu mieszanki paliwowej
Silnik dostarczonej kosy nie jest zalany mieszanką paliwową. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju do silników dwusuwowych, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, dwusuwowy

Producent silnika

MAKITA

Pojemność silnika

34 cm3

Maksymalna moc silnika

1,6 KM

Znamionowa moc silnika

1,15 kW

Maksymalna prędkość obrotowa

10000 obr/min

Pojemność zbiornika paliwa

0,75 l

Mieszanka paliwowa (paliwo:olej)

50:1

Średnica koszenia głowicą żyłkową

420 mm

Rodzaj głowicy

podwójna żyłka

Uchwyt

typu V (rowerowy)

Uprząż robocza

pas

Uchwyt antywibracyjny

nie

Rura prowadząca

niedzielona

Waga

6,4 kg

Kod towaru

0313

Kod EAN

088381682992