MAKITA EX2650LHM

Waga
4,6 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy
Producent silnika
MAKITA
Pojemność silnika
25,4 cm3
Maksymalna moc silnika
1,1 KM
Znamionowa moc silnika
0,77 kW
Maksymalna prędkość obrotowa
8500 obr/min
Pojemność zbiornika paliwa
0,6 l
Średnica koszenia głowicą żyłkową
420 mm
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent MAKITA

Cena brutto 0,00 PLN 1 711,00 PLN

Cechy i funkcje

Zaufaj doświadczeniu
Zaufaj japońskiej jakości MAKITA
Marki MAKITA chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Firma od ponad stu lat słynie z urządzeń najwyższej jakości, które służą przez lata milionom ludzi na całym świecie. Dostarczane przez nią produkty ogrodnicze są nie tylko trwałe, ale także bardzo wydajne, odporne na pył i wilgoć, a przy tym w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Zamiast spoczywać na laurach, inżynierowie nieustannie dążą do ulepszeń, nawet tych niewielkich - dla firmy MAKITA każdy krok naprzód oznacza postęp - a dla naszych klientów to, że mogą wykonywać prace ogrodnicze szybciej i łatwiej. Dzięki coraz wyższym standardom jakości i mocy zapewniamy najwyższy komfort użytkowania oferowanym przez nas produktów MAKITA. Dajemy Ci moc, na której możesz polegać za każdym razem.

Najprzyjemniej odpoczywa się w pięknym ogrodzie
Zwłaszcza, gdy trawa jest perfekcyjnie przystrzyżona
Urządzenie wielofunkcyjne MAKITA EX2650LHM + przystawka w postaci kosy, to doskonałe uzupełnienie standardowych kosiarek trawnikowych. To właśnie dzięki niej można przyciąć trawę w trudno dostępnych miejscach, w których zastosowanie kosiarki okazuje się niemożliwe, np. pod żywopłotem, wokół drzew i krzewów, między grządkami czy przy chodniku, w załamaniach murów. Są one również idealne do wymagających dużej precyzji i dokładności korekt, których dokonujemy po pracy tradycyjną kosiarką. Sprawdzają się również doskonale do koszenia dużych i trudnych terenów, miejsc zaniedbanych, gdzie rosną grube, trudne do usunięcia chwasty oraz wysokie trawy. Ich ogromną zaletą jest łatwość manewrowania oraz duży zasięg – nie ogranicza nas żaden kabel. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • oryginalny karton,
  • przystawka w postaci kosy,
  • osłona zespołu tnącego,
  • głowica żyłkowa,
  • torba,
  • pas nośny,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Najwyższe wymagania
Najwyższe wymagania – przekonująca jakość 4-suwowego silnika MAKITA
Urządzenie zostało wyposażone w mocny silnik czterosuwowy MAKITA z funkcją łatwego startu, z niską emisją spalin, z zapłonem elektronicznym oraz pompką zasysającą paliwo. 4-suwowy silnik Makita cechuje się wysokim momentem obrotowym i mocą znamionową wynoszącą 1,1 KM. W porównaniu do konwencjonalnych silników 4-suwowych, silniki Makita wytwarzają do 30% więcej mocy, dzięki swojej wydajności spalania oraz nowym rozwiązaniom, takim jak zastosowanie małych świec zapłonowych. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu unikalnego systemu smarowania, udało się uzyskać najmniejsze w tej klasie, wymiary zewnętrzne wśród silników 4-suwowych dostępnych dziś na rynku. Odpowiednia moc silnika zapewnia wiele możliwości zastosowania - również na pochyłych terenach. Nowa konstrukcja silnika umożliwia pracę w każdym położeniu (360°).
Wszystko pod kontrolą
Łatwość obsługi
Elementy obsługowe umieszczone na ergonomicznym, uchwycie typu pętla gwarantują optymalną kontrolę nad urządzeniem w każdej sytuacji oraz zapewniają komfortowe wykaszanie nawet bardzo dużych powierzchni.
Doskonałe wyważenie
Funkcjonalne, wygodne rozwiązania
Dzięki optymalnemu rozkładowi ciężaru i wygodnemu pasowi nośnemu, praca z użyciem prezentowanej kosy spalinowej idzie jak z płatka. Pasek zapewnia odpowiednią dystrybucję obciążenia na barki i plecy operatora. Zmniejsza zmęczenie i zapewnia niezwykły komfort pracy.
Łatwy demontaż
Ergonomiczne przenoszenie
Dzięki składanej rurze prowadzącej, urządzenie wielofunkcyjne MAKITA EX2650LHM, można błyskawicznie rozłożyć – w celu wygodnego transportu i łatwiejszego przechowywania w garażu lub piwnicy.
Perfekcyjna głowica żyłkowa
Do podkaszania i wykaszania wysokiej trawy
Głowica wyposażona jest w automatyczny system wysuwania żyłki w momencie dociśnięcia jej do ziemi. Dzięki temu praca kosą jest niezwykle wygodna, niewymagająca niepotrzebnego wysiłku. Koszenie z użyciem głowicy żyłkowej to doskonałe rozwiązanie do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek w ogrodzie, powierzchni wzdłuż murów lub pod ławkami ogrodowymi.
Precyzja aż po sam brzeg
Koszenie przy krawędziach
Osłona głowicy chroniąca rośliny umożliwia dokładne podkaszanie także pod krzewami lub przy ścianach i murkach bez wyrządzania szkód.
Kompleksowe rozwiązania dla całego ogrodu
Opcjonalne akcesoria dostępne w naszej ofercie
MAKITA EX2650LHM to urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie, czego wyrazem są wymienne akcesoria takie jak podkaszarka do trawy ER400MP, glebogryzarka KR400MP, nożyce do żywopłotu EN400MP, pilarka EY401MP oraz przedłużka LE400MP. Wymienione, opcjonalne akcesoria znajdziecie Państwo w naszej ofercie oraz poniżejw zakładce "Rekomendowane akcesoria".
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonego urządzenia nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jego uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajdują się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej, akcesoria oraz produkty eksploatacyjne znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki MAKITA objęty jest 36 -miesięczną gwarancją konsumencką i 36 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
33 484 02 60

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy

Producent silnika

MAKITA

Pojemność silnika

25,4 cm3

Maksymalna moc silnika

1,1 KM

Znamionowa moc silnika

0,77 kW

Maksymalna prędkość obrotowa

8500 obr/min

Pojemność zbiornika paliwa

0,6 l

Średnica koszenia głowicą żyłkową

420 mm

Rodzaj głowicy

podwójna żyłka

Uchwyt

typu pętla

Uprząż robocza

pas

Uchwyt antywibracyjny

nie

Rura prowadząca

dzielona

Akcesoria opcjonalne

podkaszarka ER400MP, glebogryzarka KR400MP, nożyce EN400MP, pilarka EY401MP, przedłużka LE400MP

Waga

4,6 kg

Kod towaru

0314

Kod EAN

088381620819