WOLF-GARTEN LOOPO S150

Waga
11 kg
Typ silnika
elektryczny, szczotkowy
Zasilanie
12V
Pojemność akumulatora
7,0 Ah
Rodzaj akumulatora
kwasowo-ołowiowy
Ilość akumulatorów
1
Średni czas pracy (1 ładowanie)
90 - 120 min
Średni czas ładowania
960 - 1200 min
Maksymalny obszar pracy
250 m2
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Cena brutto 0,00 PLN 2 999,00 PLN

Cechy i funkcje

Czysta moc w nowym wydaniu
Niezawodność od WOLF-GARTEN dla profesjonalistów
Trzymaj się mocno! Lokomotywa branży ogrodniczej o nazwie WOLF-GARTEN wprowadza na rynek całą gamę nowych produktów, które na nowo definiują moc i wydajność w dziedzinie robotów autonomicznych do trawy. W WOLF-GARTEN stale udoskonalamy i rozwijamy nasz asortyment. Nasze urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania zarówno miłośników ogrodów, jak i profesjonalnych użytkowników zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych przez projektowanie ogrodów po profesjonalne zastosowanie w sektorze komunalnym.
Zero zaangażowania, maksymalne rezultaty
Strażnik Twojego perfekcyjnie utrzymanego trawnika
Nie ma nic przyjemniejszego niż obserwowanie jak praca wykonuje się sama. Szczególnie, gdy wykonywana jest dokładnie i niezawodnie. Wykreśl koszenie trawnika ze swojej listy zadań. Od dzisiaj robot przejmuje Twoje obowiązki. Zaplanuj czas ze swoją rodziną, wyjedź na wakacje lub zrób coś, na co wcześniej po prostu nie miałeś czasu. Dla osób najbardziej wymagających, ceniących swój czas, a także wygodę przedstawiamy maszyne doskonałą, która wprowadzi użytkownika na nowy poziom doświadczeń w pielęgnacji trawnika - robot koszący Wolf-GARTEN LOOPO S150. Jest on efektem najnowszych rozwiązań technologicznych, a także poszukiwań odpowiedzi na pytanie, jak sprawić, aby praca na dużych przestrzeniach ogrodowych nie absorbowała Twojego czasu, a jednocześnie przynosiła genialny efekt, cieszący oczy każdego dnia. Do zalet kosiarki autonomicznej, oprócz braku konieczności pamiętania o koszeniu, można zaliczyć również brak konieczności kompostowania lub wywożenia pokosu. Robot koszący mulczuje trawę, czyli ścina jej małe fragmenty, które trafiają z powrotem na darń i tworzą dodatkową dawkę nawozu. Częste koszenie wpływa także na to, że chwasty nie mają czasu, żeby się rozwinąć. Ponadto robot koszący jest cichy - nie będzie przeszkadzać w wypoczynku ani osobom przebywającym w ogrodzie, ani sąsiadom. Postaw na właściwego ogrodnika w Twoim ogrodzie od Wolf-GARTEN. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • oryginalne opakowanie,
  • 2-zębny nóż tnący,
  • 100 szpilek mocujących przewód sygnałowy w gruncie,
  • 70 mb przewodu granicznego,
  • stacja dokująca,
  • kabel zasilający stację dokującą,
  • zestaw narzędzi obsługowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Jak to działa?
Wytycz granice swojego ogrodu i ciesz się pięknie skoszonym trawnikiem
Robot Wolf-GARTEN LOOPO S150 zaprojektowano z myślą o w pełni bezobsługowym koszeniu Twojego trawnika. Umieszczony w trawie przewód graniczny wytycza obszar koszenia, a także wygradza ewentualne przeszkody stałe znajdujące się na trawniku. Przewód tworzy obieg zamknięty – jego początek i koniec umieszczone są w stacji ładującej, która jednocześnie zasila przewód prądem o bardzo niskim napięciu i natężeniu – całkowicie nieszkodliwym dla ludzi i zwierząt, ale wykrywalnym przez czujniki robota. Unikalny system koszenia sprawi, że Twój trawnik będzie piękny jak nigdy dotąd – koszenie może odbywać się zarówno w dzień jak i w nocy. Losowy system ciecia dla najlepszej efektywności koszenia - robot automatycznie dobiera tor jazdy w zależności od wysokości trawy i obciążenia. Skoszona trawa jest ścinana z niemal chirurgiczną precyzją, a następnie silnie rozdrabniana na małe cząstki będące naturalnym nawozem dla trawnika. Robot doskonale wie, kiedy opada z sił. W takim momencie samoczynnie kieruje się w stronę stacji ładującej, w celu naładowania akumulatora. Nie wymaga przy tym żadnej ingerencji użytkownika, ponieważ porusza się intuicyjnie, zgodnie z zaprogramowanym dla niego obszarem pracy.
Inteligentna praca w każdych warunkach
Losowy system cięcia trawnika
W oparciu o swoją zasadę działania „losowo” robot automatycznie kosi cały odgraniczony obszar trawnika. Robot pod różnymi kątami dojeżdza i odbija się od przewodu wyznaczającego granicę trawnika. W ten sposób, po odpowiednio długim czasie pracy, skoszony zostanie cały trawnik, a Ty możesz podziwiać efekty pracy, która została wykonana za Ciebie.
Dziecinnie prosta instalacja w Twoim ogrodzie
Przekonaj się jakie to łatwe
Instalacja robota koszącego Wolf-GARTEN LOOPO S150 jest bardzo łatwym procesem. Wystarczy odpowiednio umieścić stację dokującą, następnie otoczyć koszony obszar przewodem granicznym, mocując go do trawnika za pomocą specjalnych szpilek. Ostatnim krokiem jest już tylko wciśniecię przycisku GO. Wszystkie te czynności są szczegółowo opisane w instrukcji obsługi oraz poniżej w trzech łatwych krokach. Nie są przy tym wymagane żadne specjalne umiejętności. Jeżeli w ogrodzie wykonywana jest coroczna wertykulacja trawnika, instalacja może być zagłębiona w gruncie do 5 cm - zabezpiecza to instalację przed przypadkowym uszkodzeniem. Poniżej zaprezentowany został sposób instalacji robota w Twoim ogrodzie - przekonaj się jakie to łatwe.
Montaż robota w ogrodzie
Przed przystąpieniem do układania kabla obwodowego należy skontrolować całą powierzchnię trawnika. Oszacować ewentualne zmiany, które należy wprowadzić na powierzchni trawiastej lub środki ostrożności, które należy zastosować podczas układania kabla obwodowego w celu lepszego funkcjonowania robota:

1. Instalacja kabla obwodowego.
2. Instalacja stacji ładującej i zasilacza.
3. Naciśnięcię przycisku GO. Robot nie wymaga ustawiania harmonogramu koszenia - sam, automatycznie dobiera czas pracy.
Prosta forma. Bezawaryjna praca.
Najwyższe wymagania – wydajne silniki
Prezentowana kosiarka autonomiczna została wyposażona w dwa nowoczesne silniki elektryczne - po jednym na każde koło napędowe. Technologia zastosowana w produkcji silników redukuje do minimum konieczność serwisowania sprzętu i znacznie wydłuża jego żywotność. Ponadto, dzięki niej robot pracuje ciszej, a jego silniki zużywają do pracy mniej energii. Urządzenie na jednym ładowaniu pracuje do 120 min.
Dwa inteligentne ostrze
Perfekcyjne koszenia
2-ramienny nóż tnący o średnicy koszenia aż 18 cm, wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej - zaprojektowany tak, aby możliwe było jego stosowanie w każdych warunkach z zachowaniem wysokiej trwałości. Odznacza się doskonałą wydajnością oraz niezwykłą precyzją cięcia. Każdego dnia kosi kilka milimetrów wysokości trawy tak, aby rosła równomiernie i cieszyła Twoje oczy każdego dnia. Prezentowany robot Wolf-GARTEN LOOPO S150, dzięki wyposażeniu w wydajne silniki oraz inteligentne ostrze idealnie sprawdzi się podczas pracy na trawniku o powierzchni do 250 m2.
Mulczowanie utrzymuje trawnik w dobrej kondycji
Koszenia z automatyczną funkcją mulczowania do ekologicznej pielęgnacji trawnika
Pytaniem, które zadają wszyscy, którzy po raz pierwszy słyszą o robocie koszącym: „a co robot robi ze skoszoną trawą? Zbiera ją gdzieś?”. Otóż nie – nie zbiera, a mulczuje. Proces mulczowania trawy polega na bardzo częstym koszeniu trawy tak, by ścinać jak najkrótsze źdźbła trawy, o długości najwyżej kilku milimetrów. Dodatkowo same ostrza tnące są tak wyprofilowane, by koszone źdźbła siekać na jak najmniejsze fragmenty. Ścinki po skoszeniu, zanim się rozłożą, tworzą bardzo cieniutką warstwę, która ogranicza parowanie wody z gleby. Ponadto mulczowanie przyczynia się do zachowania równowagi biologicznej oraz zasila trawę w składniki odżywcze. Dzięki robotowi koszącemu Twój trawnik już zawsze będzie świeży i zielony.
Technologia na miarę dzieła sztuki
Trwała karoseria i idealna stabilność
Robot posiada obudowę odporną na uderzenia i płowienie, która zawsze będzie wyglądała jak nowa, a solidna oś oraz szerokie opony gwarantują doskonałą stabilność maszyny, nawet podczas pracy na terenie o nachyleniu do 15%.
Nie zapomnij o akcesoriach
Dopasuj odpowiednią długość przewodu obwodowego i ilość szpilek
Długość dostarczonego w zestawie przewodu obwodowego i ilość szpilek mocujących mogą być niewystarczające w przypadku skomplikowanych kształtów trawnika. W doborze ilości szpilek należy kierować się zasadą jedna szpilka na jeden metr bieżący przewodu - w przypadku łuków należy rozmieścić je gęściej. Dodatkowy przewód graniczny oraz szpilki mocujące go do gruntu znajdziesz poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 36 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
58 572 07 01

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

elektryczny, szczotkowy

Zasilanie

12V

Pojemność akumulatora

7,0 Ah

Rodzaj akumulatora

kwasowo-ołowiowy

Ilość akumulatorów

1

Średni czas pracy (1 ładowanie)

90 - 120 min

Średni czas ładowania

960 - 1200 min

Maksymalny obszar pracy

250 m2

Szerokość koszenia

18 cm

Minimalna wysokość koszenia

15 mm

Maksymalna wysokość koszenia

45 mm

Tryby koszenia

losowy

Rodzaj ostrza tnącego

nóż dwuzębny

Liczba stref koszenia

2

Maksymalne nachylenie

15%

Stacja dokująca w zestawie

tak

Sposób powrotu do stacji dokującej

po kablu

Przewód sygnałowy w zestawie

tak, 70 mb

Szpilki mocujące przewód w zestawie

tak, 100 szt.

Czujnik deszczu

nie

Czujnik przechyłu

tak

Czujnik wykrywania przeszkód

nie

Czujnik podnoszenia

nie

Moduł BLUETOOTH

nie

Aplikacja mobilna

nie

Moduł GSM

nie

Funkcja dokaszania obrzeży

tak

Zabezpieczenie kodem PIN

nie

Wyłącznik bezpieczeństwa

tak

Waga

11 kg

Kod towaru

1512

Kod EAN

4008423883473