Nagrzewnica DED9931B DEDRA Elektryczna

Waga
3,4 kg
Typ nagrzewnicy
elektryczna
Zasilanie
230V 50/60Hz
Moc urządzenia
3 kW
Wydatek ciepłego powietrza
354 m3/h
Zakresy pracy
2
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

100% polski kapitał
Doświadczenie zdobywane od 1991 roku
Celem marki DEDRA jest dostarczenie klientom produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, bardzo dobrej jakości, a jednocześnie dostępnych cenowo. Dbają o potrzeby naszych klientów, mając na uwadze komfort i wygodę pracy. Realizując cele DEDRA stała się marką rozpoznawalną i cenioną między innymi w branży spawalnictwa, a także wśród majsterkowiczów wykonujących prace remontowe. Przy użyciu profesjonalnych urządzeń oraz fachowej wiedzy inżynierów, testujemy wszystkie produkty nie tylko na etapie wdrożeń nowych ale przez cały okres życia produktów.
Wielozadaniowość i funkcjonalność
Maksymalna wydajność, niskie koszty eksploatacji
Nagrzewnice zasilane prądem stanowią stałe źródło ciepła często wykorzystywane przy pracach remontowych. Świetnie nadają się do mniejszych pomieszczeń dogrzewanych sporadycznie lub podczas ich osuszania oraz w przypadku drobniejszych prac wykończeniowych. Szczególnie polecane są malarzom, tynkarzom i płytkarzom, którzy w łatwy i szybki sposób mogą z nich skorzystać. Nagrzewnice elektryczne zapewniają komfort użytkowania – nie emitują spalin, są proste w obsłudze, nie zużywają tlenu. Zostały przystosowane do pracy ciągłej i zapewniają bezproblemowe ustawienie w dowolnie wybranym miejscu. Nagrzewnice polskiej marki DEDRA to jedne z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajdują się:
  • metalowy stojak,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność
Sprawdzona konstrukcja, ceniona przez miliony użytkowników
Nagrzewnice elektryczne posiadają dwie istotne zalety: po pierwsze posiadają wentylator, dzięki czemu szybciej dystrybuuje ciepło w pomieszczeniu i pozwala na bardzo szybkie osiągnięcie oczekiwanej temperatury. Po drugie, tylko w nagrzewnicy elektrycznej nie pojawia się otwarty płomień, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo: w magazynach tekstylnych lub warsztatach lakierniczych jest to jedyny możliwy wybór.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – ogromna moc
Wydajna nagrzewnica DEDRA DED9931B cechuje się bardzo cichą pracą i duzą mocą wynoszącą aż 3 kW. Urządzenie posiada grzałkę wykonaną ze specjalnego kompozytu miedzi ze stalą szlachetną, dzięki czemu doskonale przekazuje ciepło. Charakterystyczną cechą urządzenia jest duży przepływ powietrza pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu - wentylator wypycha dużą dawkę rozgrzanego powietrza, co prowadzi do odpowiedniej cyrkulacji ciepłego powietrza w pomieszczeniu.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort użytkowania
Urządzenie cechuje się metalową, malowaną proszkowo obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zaletą nagrzewnicy elektrycznej jest szybkie wytwarzanie ciepła i przekazywanie go do ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnica może pełnić funkcję ogrzewania, a także wentylacji/chłodzenia. Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, w magazynach, w hodowli zwierząt, domach, domkach letniskowych itp. Jest lekkie i posiada uchwyt dzięki czemu można je łatwo przenieść.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Wydajność oraz efektywność
Charakterystyczną cechą nagrzewnicy elektrycznej DEDRA DED9931B jest bardzo duży przepływ powietrza, kształtujący się na poziomie 354 m3/h i pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu czy miejsca pracy - można bez problemu pracować w pomieszczeniach ogrzewanych przy pomocy nagrzewnicy elektrycznej. Zaletą tego typu nagrzewnic jest także łatwość obsługi oraz prostota konserwacji.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 24 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
22 73 83 777

Specyfikacja techniczna

Typ nagrzewnicy

elektryczna

Zasilanie

230V 50/60Hz

Moc urządzenia

3 kW

Wydatek ciepłego powietrza

354 m3/h

Zakresy pracy

2

Waga

3,4 kg

Kod towaru

1663

Kod EAN

5902628993137