Nagrzewnica DED9941 DEDRA Gazowa

Waga
6 kg
Typ nagrzewnicy
gazowa (LPG)
Zasilanie turbiny
elektryczne, 230V / 50Hz
Moc urządzenia
16,5 kW
Wydatek ciepłego powietrza
500 m3/h
Ciśnienie robocze
0,5 bar
Maksymalne zużycie paliwa
1,22 kg/h
Termostat
nie
Zestaw zawiera
reduktor i wąż gazowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 429,00 PLN

Cechy i funkcje

100% polski kapitał
Doświadczenie zdobywane od 1991 roku
Celem marki DEDRA jest dostarczenie klientom produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, bardzo dobrej jakości, a jednocześnie dostępnych cenowo. Dbają o potrzeby naszych klientów, mając na uwadze komfort i wygodę pracy. Realizując cele DEDRA stała się marką rozpoznawalną i cenioną między innymi w branży spawalnictwa, a także wśród majsterkowiczów wykonujących prace remontowe. Przy użyciu profesjonalnych urządzeń oraz fachowej wiedzy inżynierów, testujemy wszystkie produkty nie tylko na etapie wdrożeń nowych ale przez cały okres życia produktów.
Wielozadaniowość i funkcjonalność
Maksymalna wydajność, najniższe koszty eksploatacji
Nagrzewnica gazowa to tanie, szybkie i efektywne ogrzewanie lub dogrzewania pomieszczeń o dużej kubaturze, które są wysokie lub posiadają nietypowy kształt. Urządzenie ogrzeje szklarnie, pawilony handlowe, duże namioty, obiekty rolnicze czy kościoły. Nagrzewnica tego typu oprócz funkcji grzewczych posiada także funkcję destryfikatora, a więc wymusza ciągłą cyrkulacje powietrza w górnej partii budynku. Gazowe nagrzewnice powietrza stanowią swoisty kompromis między jakością a ceną - zarówno nagrzewnice, jak i paliwo do nich są stosunkowo tanie. Nagrzewnice polskiej marki DEDRA to jedne z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. Ich wysoką wydajność przy maksymalnej oszczędności paliwa zapewnia specjalnie zaprojektowana komora spalania. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajdują się:
  • wąż gazowy,
  • reduktor,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Bardzo prosta zasada działania
Sprawdzona konstrukcja, ceniona przez miliony użytkowników
Nagrzewnica zbudowana jest z wentylatora, komory grzewczej i wymiennika ciepła z nawiewnikiem. W nagrzewnicy następuje przepływ zimnego powietrza przez wymiennik ciepła. Powietrze jest zasysane do nagrzewnicy przez kanał, który jest wyprowadzony na zewnątrz pomieszczenia. Następnie zostaje ono ogrzane w wymienniku lub bezpośrednio w komorze grzewczej. Finalnie ogrzane powietrze nawiewane jest wentylatorem do pomieszczenia.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – ogromna moc
Wydajna nagrzewnica DEDRA DED9941 cechuje się bardzo cichą pracą i duzą mocą wynoszącą aż 16,5 KW. Urządzenie zasilane jest gazem propan-butan LPG. Charakterystyczną cechą urządzenia jest duży przepływ powietrza pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort użytkowania
Urządzenie cechuje się metalową, malowaną proszkowo obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zaletą nagrzewnicy gazowej jest szybkie wytwarzanie ciepła i przekazywanie go do ogrzewanego pomieszczenia.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Wydajność oraz efektywność
Charakterystyczną cechą nagrzewnicy gazowej DEDRA DED9941 jest bardzo duży przepływ powietrza, kształtujący się na poziomie 500 m3/h i pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu czy miejsca pracy z dobrą wentylacją. Tak ogromna wydajność przy bardzo niskim zużyciu paliwa, wynoszącym zaledwie 1,22 kg/h sprawia, że jest to jedno z najbardziej ekonomicznych urządzeń w swojej klasie. Zaletą tego typu nagrzewnic jest także łatwość obsługi oraz prostota konserwacji.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 24 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
22 73 83 777

Specyfikacja techniczna

Typ nagrzewnicy

gazowa (LPG)

Zasilanie turbiny

elektryczne, 230V / 50Hz

Moc urządzenia

16,5 kW

Wydatek ciepłego powietrza

500 m3/h

Ciśnienie robocze

0,5 bar

Maksymalne zużycie paliwa

1,22 kg/h

Termostat

nie

Zestaw zawiera

reduktor i wąż gazowy

ZKOMAT

Gabaryt_C

Waga

6 kg

Kod towaru

1842

Kod EAN

5902628994103