Nagrzewnica H00753 HEIDMANN Gazowa

Waga
7 kg
Typ nagrzewnicy
gazowa (LPG)
Zasilanie turbiny
elektryczne, 230V / 50Hz
Moc urządzenia
40 kW
Wydatek ciepłego powietrza
800 m3/h
Ciśnienie robocze
0,7 bar
Maksymalne zużycie paliwa
2,18 kg/h
Termostat
nie
Zestaw zawiera
reduktor i wąż gazowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent HEIDMANN

Cena brutto 589,00 PLN

Cechy i funkcje

Wielozadaniowość i funkcjonalność
Maksymalna wydajność, najniższe koszty eksploatacji
Nagrzewnica gazowa HEIDMANN H00753 to tanie, szybkie i efektywne ogrzewanie lub dogrzewania pomieszczeń o dużej kubaturze, które są wysokie lub posiadają nietypowy kształt. Urządzenie ogrzeje szklarnie, pawilony handlowe, duże namioty, obiekty rolnicze czy kościoły. Nagrzewnica tego typu oprócz funkcji grzewczych posiada także funkcję destryfikatora, a więc wymusza ciągłą cyrkulacje powietrza w górnej partii budynku. Gazowe nagrzewnice powietrza stanowią swoisty kompromis między jakością a ceną - zarówno nagrzewnice, jak i paliwo do nich są stosunkowo tanie. Nagrzewnice marki HEIDMANN to jedne z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. Ich wysoką wydajność przy maksymalnej oszczędności paliwa zapewnia specjalnie zaprojektowana komora spalania. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajdują się:
  • wąż gazowy,
  • reduktor,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Bardzo prosta zasada działania
Sprawdzona konstrukcja, ceniona przez miliony użytkowników
Nagrzewnica zbudowana jest z wentylatora, komory grzewczej, wymiennika ciepła z nawiewnikiem i układu regulacji. W nagrzewnicy następuje przepływ zimnego powietrza przez wymiennik ciepła. Powietrze jest zasysane do nagrzewnicy przez kanał, który jest wyprowadzony na zewnątrz pomieszczenia. Następnie zostaje ono ogrzane w wymienniku lub bezpośrednio w komorze grzewczej. Finalnie ogrzane powietrze nawiewane jest wentylatorem do pomieszczenia.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – ogromna moc
Wydajna nagrzewnica HEIDMANN H00753 cechuje się bardzo cichą pracą i duzą mocą wynoszącą aż 40 KW. Urządzenie zasilane jest gazem propan-butan LPG. Charakterystyczną cechą urządzenia jest duży przepływ powietrza pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort użytkowania
Urządzenie cechuje się metalową, malowaną proszkowo obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zaletą nagrzewnicy gazowej jest szybkie wytwarzanie ciepła i przekazywanie go do ogrzewanego pomieszczenia.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Wydajność oraz efektywność
Charakterystyczną cechą nagrzewnicy gazowej HEIDMANN H00753 jest bardzo duży przepływ powietrza, kształtujący się na poziomie 800 m3/h i pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu czy miejsca pracy z dobrą wentylacją. Tak ogromna wydajność przy bardzo niskim zużyciu paliwa, wynoszącym zaledwie 2,18 kg/h sprawia, że jest to jedno z najbardziej ekonomicznych urządzeń w swojej klasie.

Specyfikacja techniczna

Typ nagrzewnicy

gazowa (LPG)

Zasilanie turbiny

elektryczne, 230V / 50Hz

Moc urządzenia

40 kW

Wydatek ciepłego powietrza

800 m3/h

Ciśnienie robocze

0,7 bar

Maksymalne zużycie paliwa

2,18 kg/h

Termostat

nie

Zestaw zawiera

reduktor i wąż gazowy

ZKOMAT

Gabaryt_C

Waga

7 kg

Kod towaru

2299

Kod EAN

8010000001183