Nagrzewnica DED9952 DEDRA Olejowa

Waga
24,1 kg
Typ nagrzewnicy
olejowa (ON)
Zasilanie turbiny
elektryczne, 230V / 50Hz
Moc urządzenia
30 kW
Wydatek ciepłego powietrza
595 m3/h
Pojemność zbiornika
24 l
Maksymalne zużycie paliwa
1,6 kg/h
Termostat
tak
Zestaw zawiera
stelaż z kółkami
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 1 199,00 PLN

Cechy i funkcje

100% polski kapitał
Doświadczenie zdobywane od 1991 roku
Celem marki DEDRA jest dostarczenie klientom produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, bardzo dobrej jakości, a jednocześnie dostępnych cenowo. Dbają o potrzeby naszych klientów, mając na uwadze komfort i wygodę pracy. Realizując cele DEDRA stała się marką rozpoznawalną i cenioną między innymi w branży spawalnictwa, a także wśród majsterkowiczów wykonujących prace remontowe. Przy użyciu profesjonalnych urządzeń oraz fachowej wiedzy inżynierów, testujemy wszystkie produkty nie tylko na etapie wdrożeń nowych ale przez cały okres życia produktów.
Wielozadaniowość i funkcjonalność
Maksymalna wydajność, najniższe koszty eksploatacji
Nagrzewnice zasilane olejem napędowym, to jedne z najczęściej spotykanych urządzeń na budowach stosowanych do osuszania budynków, ogrzewania pomieszczeń zamkniętych czy nawet rozmrażania innych maszyn podczas silnych mrozów. Nagrzewnice tego typu często spotykane są również podczas ogrzewania tzw. namiotów roboczych przy wszelkiego rodzaju pracach drogowych, kanalizacyjnych jak i takich, w których organizowane są różnego rodzaju imprezy plenerowe. Nagrzewnice olejowe odporne na niskie temperatury, bardzo wytrzymałe, a przy tym wydajne szybko znajdują uznanie wśród specjalistów. Nagrzewnice polskiej marki DEDRA to jedne z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. Ich wysoką wydajność przy maksymalnej oszczędności paliwa zapewnia specjalnie zaprojektowana komora spalania. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajdują się:
  • stelaż z kółkami,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Bardzo prosta zasada działania
Sprawdzona konstrukcja, ceniona przez miliony użytkowników
W momencie włączenia zasilania nagrzewnicy, włącza się wentylator, który nawiewa chłodne powietrze do komory spalania. Po kilku sekundach rozpoczyna się spalanie paliwa. Olej ze zbiornika poprzez pompę paliwową jest podawany do palnika, w którym elektrody zapłonowe powodują zapalenie rozpylonego przez dyszę paliwa. Finalnie powietrze ogrzewa się i wydostaje na zewnątrz urządzenia.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – ogromna moc
Wydajna nagrzewnica DEDRA DED9952 cechuje się bardzo cichą pracą i duzą mocą wynoszącą aż 30 KW. Urządzenie zasilane jest olejem napędowym ON. Dla usprawnienia pracy, prezentowany model został wyposażony w termostat, dzięki któremu można łatwo ustawić zamierzoną temperaturę otoczenia. Nagrzewnica działa automatycznie, w zależności od ustawienia temperatury. Charakterystyczną cechą urządzenia jest także duży przepływ powietrza pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu czy miejsca pracy - możliwość użytkowania nagrzewnicy w zamkniętych budynkach, w których dodatkowo przebywają ludzie, a wentylacja jest na dobrym poziomie.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort użytkowania
Wytrzymałe podwozie z mocnymi kółkami oraz metalowy stelaż z uchwytem, ułatwiający transport i przestawianie urządzenia między pomieszczeniami. Urządzenie cechuje się metalową, malowaną proszkowo obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Wydajność oraz efektywność
Charakterystyczną cechą nagrzewnicy olejowej DEDRA DED9952 jest bardzo duży przepływ powietrza, kształtujący się na poziomie 595 m3/h i pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu czy miejsca pracy z dobrą wentylacją. Tak ogromna wydajność przy bardzo niskim zużyciu paliwa, wynoszącym zaledwie 1,6 kg/h sprawia, że jest to jedno z najbardziej ekonomicznych urządzeń w swojej klasie.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 24 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
22 73 83 777

Specyfikacja techniczna

Typ nagrzewnicy

olejowa (ON)

Zasilanie turbiny

elektryczne, 230V / 50Hz

Moc urządzenia

30 kW

Wydatek ciepłego powietrza

595 m3/h

Pojemność zbiornika

24 l

Maksymalne zużycie paliwa

1,6 kg/h

Termostat

tak

Zestaw zawiera

stelaż z kółkami

Waga

24,1 kg

Kod towaru

1667

Kod EAN

5902628995209