Nagrzewnica KD11711 KRAFT&DELE Olejowa

Waga
20,8 kg
Typ nagrzewnicy
olejowa (ON)
Zasilanie turbiny
elektryczne, 230V / 50Hz
Moc urządzenia
35 kW
Wydatek ciepłego powietrza
720 m3/h
Pojemność zbiornika
38 l
Maksymalne zużycie paliwa
2,4 kg/h
Termostat
tak
Zestaw zawiera
stelaż z kółkami
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent KRAFT DELE

Cena brutto 1 049,00 PLN

Cechy i funkcje

Wielozadaniowość i funkcjonalność
Maksymalna wydajność, najniższe koszty eksploatacji
Nagrzewnice zasilane olejem napędowym, to jedne z najczęściej spotykanych urządzeń na budowach stosowanych do osuszania budynków, ogrzewania pomieszczeń zamkniętych czy nawet rozmrażania innych maszyn podczas silnych mrozów. Nagrzewnice tego typu często spotykane są również podczas ogrzewania tzw. namiotów roboczych przy wszelkiego rodzaju pracach drogowych, kanalizacyjnych jak i takich, w których organizowane są różnego rodzaju imprezy plenerowe. Nagrzewnice olejowe odporne na niskie temperatury, bardzo wytrzymałe, a przy tym wydajne szybko znajdują uznanie wśród specjalistów. Nagrzewnice polskiej marki KRAFT&DELE to jedne z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. Ich wysoką wydajność przy maksymalnej oszczędności paliwa zapewnia specjalnie zaprojektowana komora spalania. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajdują się:
  • stelaż z kółkami,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Bardzo prosta zasada działania
Sprawdzona konstrukcja, ceniona przez miliony użytkowników
W momencie włączenia zasilania nagrzewnicy, włącza się wentylator, który nawiewa chłodne powietrze do komory spalania. Po kilku sekundach rozpoczyna się spalanie paliwa. Olej ze zbiornika poprzez pompę paliwową jest podawany do palnika, w którym elektrody zapłonowe powodują zapalenie rozpylonego przez dyszę paliwa. Finalnie powietrze ogrzewa się i wydostaje na zewnątrz urządzenia.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – ogromna moc
Wydajna nagrzewnica KRAFT&DELE KD11711 cechuje się bardzo cichą pracą i duzą mocą wynoszącą aż 35 KW. Urządzenie zasilane jest olejem napędowym ON. Dla usprawnienia pracy, prezentowany model został wyposażony w termostat, dzięki któremu można łatwo ustawić zamierzoną temperaturę otoczenia. Nagrzewnica działa automatycznie, w zależności od ustawienia temperatury. Charakterystyczną cechą urządzenia jest także duży przepływ powietrza pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu czy miejsca pracy - możliwość użytkowania nagrzewnicy w zamkniętych budynkach, w których dodatkowo przebywają ludzie, a wentylacja jest na dobrym poziomie.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort użytkowania
Wytrzymałe podwozie z mocnymi kółkami oraz metalowy stelaż z uchwytem, ułatwiający transport i przestawianie urządzenia między pomieszczeniami. Urządzenie cechuje się metalową, malowaną proszkowo obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Wydajność oraz efektywność
Charakterystyczną cechą nagrzewnicy olejowej KRAFT&DELE KD11711 jest bardzo duży przepływ powietrza, kształtujący się na poziomie 720 m3/h i pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu czy miejsca pracy z dobrą wentylacją. Tak ogromna wydajność przy bardzo niskim zużyciu paliwa, wynoszącym zaledwie 2,4 kg/h sprawia, że jest to jedno z najbardziej ekonomicznych urządzeń w swojej klasie.

Specyfikacja techniczna

Typ nagrzewnicy

olejowa (ON)

Zasilanie turbiny

elektryczne, 230V / 50Hz

Moc urządzenia

35 kW

Wydatek ciepłego powietrza

720 m3/h

Pojemność zbiornika

38 l

Maksymalne zużycie paliwa

2,4 kg/h

Termostat

tak

Zestaw zawiera

stelaż z kółkami

Waga

20,8 kg

Kod towaru

1709

Kod EAN

5903175331281