Odśnieżarka YT6601-02 NAC Elektryczna

Waga
15 kg
Typ silnika
elektryczny, szczotkowy
Znamionowa moc silnika
2000 W
Szerokość robocza
45 cm
Wysokość robocza
30 cm
Średnica podajnika ślimakowego
16,5 cm
Obudowa
tworzywo sztuczne
Sposób napędu
posuw ręczny
Kąt obrotu komina
190°
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent NAC

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

Idealne wsparcie podczas śnieżnego chaosu
Pożegnaj problemy ze śniegiem
Odśnieżarka elektryczna NAC YT6601-02 została zaprojektowana tak, aby sprostać każdemu zimowemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, jak wiele śniegu przyniesie zima, usunięcie białej pokrywy nie stanowi dla niej żadnego problemu. Ta potężna maszyna została zbudowana, aby szybko i łatwo usuwać opady śniegu, zapewniając przy tym niewiarygodną kontrolę, dziecinnie proste manewrowanie i wytrzymałość na lata. Odśnieżarka elektryczna to propozycja dla użytkowników, którzy potrzebują niezawodnej maszyny przeznaczonej do prac na niewielkim terenie. W standardowym wyposażeniu odśnieżarki znajdują się:
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Wydajny silnik elektryczny
Silnik elektryczny z uzwojeniem o mocy znamionowej 2000 W zapewnia doskonałe osiągi, niezawodność i trwałość oraz charakteryzuje się wysoką stabilnością pracy. Ogromną zaletą urządzenia jest sposób jego uruchamiania - wystarczy przytrzymać dźwignię gazu i nacisnąć przycisk "START", a Twoja odśnieżarka z werwą ruszy do pracy w ogrodzie! Odśnieżarka napędzana silnikiem elektrycznym idealnie sprawdza się podczas pracy na pochyłych terenach.
Praca taką odśnieżarką to sama przyjemność
Wydajny podajnik ślimakowy
Specjalnie zaprojektowany system frezu ślimakowego o średnicy 16,5 cm wbija śnieg do obudowy, a następnie wyrzuca go przez komin wylotowy na odległość do 9 m. Frez wykonany został ze wzmocnionej, wytrzymałej gumy - tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny i w pełni bezpieczny dla powierzchni betonowych takich jak chodniki, ścieżki z kostki brukowej i nie tylko.
Pewność w każdej sytuacji
Komfortowa regulacja kąta wyrzutu śniegu
Wysoki, obrotowy w zakresie 190 stopni, odporny na uderzenia komin wyrzutowy i wytrzymała obudowa sprawiają, że praca ze śniegiem jest wyjątkowo łatwa - zapomnij o czasochłonnym i obciążającym Twoje plecy odśnieżaniu za pomocą łopaty.
Odśnieżanie podjazdu staje się przyjemnością
Odśnieżanie, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co odśnieżanie jest niezwykle wygodne.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki NAC objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
serwis.nac.com.pl

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

elektryczny, szczotkowy

Znamionowa moc silnika

2000 W

Szerokość robocza

45 cm

Wysokość robocza

30 cm

Średnica podajnika ślimakowego

16,5 cm

Obudowa

tworzywo sztuczne

Sposób napędu

posuw ręczny

Kąt obrotu komina

190°

Typ wirnika

gumowy

Regulacja kierunku wyrzutu

manualna z pozycji operatora

Przednie światła

nie

Waga

15 kg

Kod towaru

0826

Kod EAN

5900607530632