Odśnieżarka CM691150E CANADIANA Spalinowa z napędem i dodatkowym rozrusznikiem 230V

Waga
113 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
Briggs & Stratton
Model silnika
1150 SERIES SNOW TM
Pojemność silnika
249 cm3
Maksymalna moc silnika
8,5 KM
Rozrusznik
ręczny, elektryczny 230V
Sposób napędu
napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła
Szerokość robocza
69 cm
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

Idealne wsparcie podczas śnieżnego chaosu
Pożegnaj problemy ze śniegiem
Odśnieżarka spalinowa CANADIANA CM691150E została zaprojektowana dla profesjonalistów tak, aby sprostać każdemu zimowemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, jak wiele śniegu przyniesie zima, usunięcie białej pokrywy nie stanowi dla niej żadnego problemu. Ta potężna maszyna wyposażona w wydajny silnik BRIGGS&STRATTON została zbudowana, aby szybko i łatwo usuwać ekstremalne opady śniegu, zapewniając przy tym niewiarygodną kontrolę, dziecinnie proste manewrowanie i wytrzymałość na lata. Odśnieżarka spalinowa to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy potrzebują niezawodnej maszyny przeznaczonej do dłuższych prac na posesji. W standardowym wyposażeniu odśnieżarki znajdują się:
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Gwarancja rozruchu przy niskich temperaturach z silnikiem BRIGGS & STRATTON
Dzięki innowacyjnym technologiom, wysokowydajny, niezawodny silnik amerykańskiej marki BRIGGS & STRATTON w wersji zimowej SNOW cechujący się bardzo dużą mocą maksymalną 8,5 KM można uruchomić szybko i łatwo nawet podczas bardzo niskich temperatur. Duża pojemność silnika wynosząca aż 249 cm3 zapewnia wystarczającą moc w najtrudniejszych, zimowych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Elektroniczny układ zapłonowy Magnetron zapewnia bezobsługowe i niezawodne uruchamianie silnika. Dodatkowo smarowanie rozbryzgowe gwarantuje długie i bezawaryjne działanie skrzyni korbowej. Żeliwna tuleja cylindra zapewnia wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Pewny start w najtrudniejszych warunkach
Rozrusznik elektryczny 230V dla wymagających
Uruchamianie odśnieżarki podczas siarczystego mrozu bywa czasem zadaniem trudnym, dlatego oferowany model, oprócz rozrusznika ręcznego, wyposażonych jest w rozrusznik elektryczny, dzięki któremu podłączamy odśnieżarkę do gniazda 230 V i za pomocą włącznika uruchamiamy silnik.
Praca taką odśnieżarką to sama przyjemność
Wydajny podajnik ślimakowy
Specjalnie zaprojektowany system frezu ślimakowego o średnicy aż 30 cm wbija śnieg do obudowy, a następnie wyrzuca go przez komin wylotowy na odległość do 17 m. Frez wykonany został ze wzmocnionej, wytrzymałej stali - śnieg i lód są rozdrabniane przez ostrza świdra, zanim zostaną wprowadzone do wirnika. Tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny i w pełni bezpieczny dla powierzchni betonowych takich jak chodniki, ścieżki z kostki brukowej i nie tylko. Solidny podajnik ślimakowy umożliwia pracę zarówno przy zmrożonym, jak i bardzo mokrym śniegu.
Idealne wyposażenie dla każdej powierzchni
Płozy ślizgowe oraz opony z wysokim bieżnikiem
Płozy ślizgowe umieszczone po obu stronach kanału wlotowego wykonane zostały ze specjalnego tworzywa, które chroni i zapiezpiecza podłoże przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Co więcej, służą one do regulacji dystansu pomiędzy podłożem, a obudową odśnieżarki. Ponadto duże opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, dzięki czemu odśnieżarka nie wymaga użycia dodatkowych łańcuchów.
Pracuj nawet po zmroku
Komfortowa regulacja kąta wyrzutu śniegu
Wysoki, obrotowy w zakresie 190 stopni, odporny na uderzenia komin wyrzutowy i stalowa obudowa sprawiają, że praca z ciężkim śniegiem i lodem jest wyjątkowo łatwa - zapomnij o czasochłonnym i obciążającym Twoje plecy odśnieżaniu za pomocą łopaty. Dzięki zastosowaniu przedniego oświetlenia odśnieżarka spalinowa CANADIANA CM691150E idealnie sprawdzi się podczas pracy po zmroku w krótkie zimowe wieczory.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Odśnieżanie staje się przyjemnością
Prezentowana odśnieżarka posiada 2 duże, gumowe koła napędowe, ułatwiające prowadzenie maszyny w każdych warunkach - przekonaj się o niezwykłej wygodzie pracy przy pomocą napędu z 6 biegami do przodu. Możliwość pracy na dwóch biegach wstecznych ułatwia wydobycie urządzenia w przypadku zakopania się czy ugrzęźnięcia.
Odśnieżanie podjazdu staje się przyjemnością
Odśnieżanie, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co odśnieżanie jest niezwykle wygodne. Jeszcze mniej męcząca będzie praca z użyciem napędu kół.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej odśnieżarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
801 044 450

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

Briggs & Stratton

Model silnika

1150 SERIES SNOW TM

Pojemność silnika

249 cm3

Maksymalna moc silnika

8,5 KM

Rozrusznik

ręczny, elektryczny 230V

Sposób napędu

napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła

Szerokość robocza

69 cm

Wysokość robocza

53 cm

Średnica podajnika ślimakowego

30 cm

Ilość biegów

przód: 6, tył: 2

Typ wirnika

zębaty, stalowy

Maksymalna odległość wyrzutu śniegu

17 m

Kąt obrotu komina

190°

Regulacja kierunku wyrzutu

manualna z pozycji operatora

Przednie światła

tak, halogenowe

Waga

113 kg

Kod towaru

0827

Kod EAN

5900607530991