Odśnieżarka ST2100 NAC Spalinowa

Waga
43 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
NAC
Model silnika
ST2100
Pojemność silnika
163 cm3
Maksymalna moc silnika
5,5 KM
Rozrusznik
ręczny
Sposób napędu
posuw ręczny
Szerokość robocza
53 cm
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent NAC

Cena brutto 1 599,00 PLN

Cechy i funkcje

Idealne wsparcie podczas śnieżnego chaosu
Pożegnaj problemy ze śniegiem
Odśnieżarka spalinowa NAC ST2100 została zaprojektowana tak, aby sprostać każdemu zimowemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, jak wiele śniegu przyniesie zima, usunięcie białej pokrywy nie stanowi dla niej żadnego problemu. Ta potężna maszyna została zbudowana, aby szybko i łatwo usuwać ekstremalne opady śniegu, zapewniając przy tym niewiarygodną kontrolę, dziecinnie proste manewrowanie i wytrzymałość na lata. Odśnieżarka spalinowa to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy potrzebują niezawodnej maszyny przeznaczonej do dłuższych prac na posesji. W standardowym wyposażeniu odśnieżarki znajdują się:
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Gwarancja rozruchu przy niskich temperaturach
Dzięki innowacyjnym technologiom, wysokowydajny, niezawodny silnik NAC ST2100 w wersji zimowej cechujący się dużą mocą maksymalną 5,5 KM można uruchomić szybko i łatwo nawet podczas bardzo niskich temperatur. Duża pojemność silnika wynosząca aż 163 cm3 zapewnia wystarczającą moc w najtrudniejszych, zimowych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Praca taką odśnieżarką to sama przyjemność
Wydajny podajnik ślimakowy
Specjalnie zaprojektowany system frezu ślimakowego o średnicy aż 22,5 cm wbija śnieg do obudowy, a następnie wyrzuca go przez komin wylotowy na odległość do 8 m. Frez wykonany został ze wzmocnionej, wytrzymałej gumy - tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny i w pełni bezpieczny dla powierzchni betonowych takich jak chodniki, ścieżki z kostki brukowej i nie tylko.
Idealne wyposażenie dla każdej powierzchni
Opony z wysokim bieżnikiem
Gumowa nakładka na całej szerokości kanału wlotowego chroni i zabezpiecza podłoże przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Ponadto duże opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, dzięki czemu odśnieżarka nie wymaga użycia dodatkowych łańcuchów.
Pewność w każdej sytuacji
Komfortowa regulacja kąta wyrzutu śniegu
Wysoki, obrotowy w zakresie 190 stopni, odporny na uderzenia komin wyrzutowy i stalowa obudowa sprawiają, że praca ze śniegiem jest wyjątkowo łatwa - zapomnij o czasochłonnym i obciążającym Twoje plecy odśnieżaniu za pomocą łopaty.
Odśnieżanie podjazdu staje się przyjemnością
Odśnieżanie, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co odśnieżanie jest niezwykle wygodne.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej odśnieżarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki NAC objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
serwis.nac.com.pl

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

NAC

Model silnika

ST2100

Pojemność silnika

163 cm3

Maksymalna moc silnika

5,5 KM

Rozrusznik

ręczny

Sposób napędu

posuw ręczny

Szerokość robocza

53 cm

Wysokość robocza

28 cm

Średnica podajnika ślimakowego

22,5 cm

Typ wirnika

gumowy

Maksymalna odległość wyrzutu śniegu

8 m

Ilość biegów

brak

Kąt obrotu komina

190°

Regulacja kierunku wyrzutu

manualna z pozycji operatora

Przednie światła

nie

Waga

43 kg

Kod towaru

2090

Kod EAN

8010000000155