Promiennik DED9970 DEDRA Gazowy

Waga
2,65 kg
Typ nagrzewnicy
promiennik gazowy (LPG)
Moc urządzenia
4,6 kW
Maksymalne zużycie paliwa
0,34 kg/h
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 0,00 PLN

Cechy i funkcje

100% polski kapitał
Doświadczenie zdobywane od 1991 roku
Celem marki DEDRA jest dostarczenie klientom produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, bardzo dobrej jakości, a jednocześnie dostępnych cenowo. Dbają o potrzeby naszych klientów, mając na uwadze komfort i wygodę pracy. Realizując cele DEDRA stała się marką rozpoznawalną i cenioną między innymi w branży spawalnictwa, a także wśród majsterkowiczów wykonujących prace remontowe. Przy użyciu profesjonalnych urządzeń oraz fachowej wiedzy inżynierów, testujemy wszystkie produkty nie tylko na etapie wdrożeń nowych ale przez cały okres życia produktów.
Wielozadaniowość i funkcjonalność
Maksymalna wydajność, najniższe koszty eksploatacji
Promiennik gazowy to tanie, szybkie i efektywne ogrzewanie lub dogrzewania pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Urządzenie ogrzeje szklarnie, pawilony handlowe, namioty, obiekty rolnicze czy niewielkie hale przemysłowe. Ogrzewanie konkretnych stref budynku przy użyciu promiennika gazowego może ograniczyć koszty zużycia paliwa nawet dwukrotnie w stosunku do tradycyjnych systemów grzewczych. Warto wiedzieć o tym, że zastosowanie nawet kilkunastu takich promienników w dużej hali jest tańszą inwestycją niż montaż instalacji grzewczej z kotłem. Promiennik polskiej marki DEDRA to jedno z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajdują się:
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Bardzo prosta zasada działania
Sprawdzona konstrukcja, ceniona przez miliony użytkowników
Energia cieplna w promienniku gazowym wytwarzana jest ze spalania gazu propan-butan. Ciepło następnie gromadzi się w rurze promieniującej i oddawane jest do ogrzewanego pomieszczenia w postaci promieniowania nadfioletowego. Oferowany promiennik gazowy może być również zasilany gazem LPG z butli – małe przenośne urządzenie można wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń gdzie nie ma jeszcze zasilania elektrycznego lub podczas wyjazdów.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – ogromna moc
Wydajny promiennik gazowy DEDRA DED9970 cechuje się duzą mocą wynoszącą aż 4,6 kW. Urządzenie zasilane jest gazem propan-butan LPG. Za użyciem tego urządzenia przemawia w dużej mierze to, że ciepło wytwarzane przez promieniowanie nadfioletowe ogrzewa przede wszystkim niskie warstwy pomieszczeń. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ energia nie jest niepotrzebnie wytracana na ogrzewanie górnych warstw.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Wydajność i oszczędność
Ten typ urządzeń grzewczych może być również stosowany w mieszkaniach, ponieważ sprawdza się świetnie jako źródło ogrzewania miejscowego, szczególnie w okresach niepełnego zapotrzebowania na ogrzewanie. Możemy zastosować je wówczas w tych pomieszczeniach, na których ogrzewaniu najbardziej nam zależy. Dzięki temu jesteśmy w stanie w znaczącym stopniu oszczędzić energię i pieniądze.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 24 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
22 73 83 777

Specyfikacja techniczna

Typ nagrzewnicy

promiennik gazowy (LPG)

Moc urządzenia

4,6 kW

Maksymalne zużycie paliwa

0,34 kg/h

Waga

2,65 kg

Kod towaru

1666

Kod EAN

5902628997012