Rozdrabniacz do gałęzi GTR 2800 HANDY Elektryczny

Waga
20,5 kg
Typ silnika
elektryczny, szczotkowy
Znamionowa moc silnika
2800 W
Mechanizm rozdrabniający
wałek zębaty
Maksymalna średnica gałęzi
44 mm
Rodzaj zbiornika
pojemnik z tworzywa sztucznego
Pojemność zbiornika
55 l
Koła transportowe
tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent HANDY

Cena brutto 679,00 PLN

Cechy i funkcje

Mistrz rozdrabniania
Genialna maszyna dla Twojego ogrodu
Rozdrabniacz do gałęzi HANDY GTR2800 to nieoceniona pomoc przy porządkowaniu swojego ogrodu. To niezwykle przydatne urządzenie, którego zadaniem jest zmielenie gałęzi drzew i krzewów na drobne kawałki. Otrzymane w ten sposób trociny mogą zostać wykorzystane jako podsypka pod krzewy, kompost czy nawet element dekoracyjny alejek lub ścieżek. Dzięki takim zabiegom coś, co w normalnych warunkach zajmowałoby sporo miejsca bądź wymagało dodatkowej pracy (spalenie czy przewiezienie w inne miejsce), zostaje drobno zmielone i nie zajmuje wiele przestrzeni. Dodatkowo bardzo szybko ulega biodegradacji, zatem jest to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących ekologię. W standardowym wyposażeniu rozdrabniacza znajdują się:
  • pojemnik na ścinki,
  • kółka transportowe,
  • metalowy stelaż,
  • popychacz,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania
Silnik elektryczny z uzwojeniem o mocy znamionowej aż 2800 W zapewnia doskonałe osiągi, niezawodność i trwałość oraz charakteryzuje się wysoką stabilnością pracy. Rozdrabniacz elektryczny cechuje się znacznie cichszą pracą w porównaniu do maszyn spalinowych oraz mniejszą wagą, dzięki czemu jest zdecydowanie badziej mobilny. To urządzenie przyjazne środowisku i… sąsiadowi. Ogromną zaletą urządzenia jest sposób jego uruchamiania - wystarczy doprowadzić przewód zasilający i nacisnąć przycisk "START", a Twój rozdrabniacz z werwą ruszy do pracy w ogrodzie!
Pewność w każdej sytuacji
Proste i perfekcyjne rozdrabnianie
Ścinanie gałęzi to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, jakie przeprowadzamy w naszych ogrodach. Jednak po zakończonej pracy zwykle rodzi się problem, co zrobić z obciętymi gałęziami. Na ratunek przychodzi oferowany przez nas rozdrabniacz do gałęzi HANDY GTR2800. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo ekologiczne, ale także bardzo wygodne. Bezwzględne dla gałęzi, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla użytkownika. Oferowany rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów lub krzewów, a nawet gałęzi o średnicy do 44 mm.
Idealne wyposażenie
Frezowy mechanizm rozdrabniający
Rozdrabniacz wyposażony w mechanizm frezowy cechuje się znacznie większą efektywnością pracy w stosunku do rozdrabniaczy nożowych. Mechanizm frezowy po dostarczeniu gałęzi do freza sam tą gałąź wciągnie i rozdrobni. Taki system nazywany jest automatycznym i jeżeli gałęzie pozbawione są liści, to całą pracę wykonuje się bez użycia popychacza - jest to duża wygoda, ale również bezpieczeństwo dla operatora. Dużą zaletą wałka zębatego jest stosunkowo cicha praca. Głowica przekładni obraca się w stosunku do noża kilkukrotnie wolniej w związku z tym podczas kruszenia wibracje oraz hałas są znacznie mniejsze, co w ogromnym stopniu wpływa na komfort pracy.
Niezależnie od warunków
Funkcjonalny bieg wsteczny
Jeżeli obrabiany materiał zostanie w jakikolwiek sposób zablokowany to najprostszą metodą pozbycia się go jest użycie „biegu wstecznego”. Wystarczy wcisnąć przycisk na panelu sterującym i frezy zaczną obracać się w przeciwnym kierunku co spowoduje łatwe wydobycia zakleszczonego materiału.
Perfekcyjne rozwiązania techniczne
Komfort użytkowania
Wytrzymałe kółka oraz metalowy stelaż, ułatwiający transport i przestawianie urządzenia między miejscami pracy. Urządzenie cechuje się wytrzymałą obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niewielka waga maszyny, wynosząca zaledwie 20,5 kg gwarantuje doskonałą zwrotność i łatwość obsługi. Rozwiązanie to z pewnością będą chwalić kobiety, które niechętnie, jeśli w ogóle, podejmowały się pracy ciężką maszyną spalinową.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Trwały i pojemny pojemnik na ścinki
Duży, zintegrowany kosz z wytrzymałego tworzywa sztucznego, cechujący się pojemnością 55 litrów jest nie tylko odporny na odkształcenia, ale także idealnie nadaje się do transportu rozdrobnionego materiału.

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki HANDY objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
61 640 49 79

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

elektryczny, szczotkowy

Znamionowa moc silnika

2800 W

Mechanizm rozdrabniający

wałek zębaty

Maksymalna średnica gałęzi

44 mm

Rodzaj zbiornika

pojemnik z tworzywa sztucznego

Pojemność zbiornika

55 l

Koła transportowe

tak

Waga

20,5 kg

Kod towaru

2262

Kod EAN

8010000000292