Termowentylator DA-T201 DESCON Elektryczny

Waga
1,4 kg
Typ nagrzewnicy
termowentylator
Zasilanie
230V 50/60Hz
Moc urządzenia
2 kW
Zakresy pracy
2
Funkcja oscylacji
nie
ZKOMAT
Gabaryt_B
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 47,00 PLN

Cechy i funkcje

Wielozadaniowość i funkcjonalność
Maksymalna wydajność, niskie koszty eksploatacji
Niewielki, lekki, przenośny termowentylator DESCON DA-T201 to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko w przypadku niewydolnej instalacji centralnego ogrzewania. Przyda się także podczas pierwszych przymrozków, dobrze sprawdzi się w warsztacie, małym sklepie oraz w domku letniskowym. Termowentylator to dobry wybór dla osób, które chcą nieco podnieść temperaturę poszczególnych pomieszczeń w domu. Zdarza się, że komfort cieplny niektórych ludzi znacznie odbiega od temperatur akceptowanych przez pozostałych członków rodziny. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu będzie prezentowane urządzenie – stanowić może nie tylko uzupełnienie instalacji centralnego ogrzewania, ale także podstawowe źródło ciepła poza sezonem grzewczym. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajdują się:
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność
Sprawdzona konstrukcja, ceniona przez miliony użytkowników
Po uruchomieniu termowentylatora następuje rozgrzanie spirali grzejnej, umieszczonej w jego wnętrzu. Za spiralą znajduje się śmigło, które wywołuje ruch powietrza; w efekcie urządzenie po podłączeniu do prądu i ustawieniu odpowiedniego poziomu grzania zaczyna wydmuchiwać ciepłe powietrze, które w szybkim czasie wypełnia pomieszczenie i zapewnia komfort cieplny.
Prosta forma. Prosta obsługa. Prosta praca.
Najwyższe wymagania – ogromna moc
Wydajny termowentylator DESCON DA-T201 cechuje się bardzo cichą pracą i duzą mocą wynoszącą aż 2 kW. Charakterystyczną cechą urządzenia jest duży przepływ powietrza pozwalający na szybkie i skuteczne ogrzanie obiektu - wentylator wypycha dużą dawkę rozgrzanego powietrza, co prowadzi do odpowiedniej cyrkulacji ciepłego powietrza w pomieszczeniu.
Pewność w każdej sytuacji
Komfort użytkowania
Termowentylator posiada także funkcję nawiewu zimnego powietrza. Powoduje ona całkowite wyłączenie grzałki i uruchomienie wiatraka – dzięki takiej opcji urządzenie znajdzie zastosowanie także latem, kiedy posłuży w roli schładzającego powietrze wentylatora. Do zalet tego typu urządzenia należy także zaliczyć to, że umożliwia ono skierowanie strumienia ciepłego powietrza na wybrany przez nas punkt, np. na stopy. Możemy również ustawić je nie tylko na podłodze, ale także na biurku czy szafce - możliwość ustawienia zarówno w pionie jak i w poziomie.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 24 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
22 73 83 777

Specyfikacja techniczna

Typ nagrzewnicy

termowentylator

Zasilanie

230V 50/60Hz

Moc urządzenia

2 kW

Zakresy pracy

2

Funkcja oscylacji

nie

ZKOMAT

Gabaryt_B

Waga

1,4 kg

Kod towaru

1659

Kod EAN

5902628550125