JOHN DEERE Z235

Waga
210 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy z pompą i filtrem oleju
Producent silnika
Briggs & Stratton
Ilość cylindrów
2 (V-Twin)
Pojemność silnika
656 cm3
Maksymalna moc silnika
20,0 KM
Znamionowa moc silnika
11,4 kW
Rozrusznik
elektryczny
Rodzaj przekładni
dual hydrostatic
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Cena brutto 15 999,00 PLN 18 499,00 PLN

Cechy i funkcje

Wielozadaniowość i funkcjonalność
Doskonała maszyna dla Twojego ogrodu
Dla najbardziej wymagających profesjonalistów, ceniących swój czas, a także wygodę przedstawiamy maszyne doskonałą, która wprowadzi użytkownika na nowy poziom doświadczeń w pielęgnacji trawnika - traktor ogrodowy JOHN DEERE Z235 z zerowym promieniem skrętu. Jest on efektem najnowszych rozwiązań technologicznych, a także poszukiwań odpowiedzi na pytanie, jak sprawić, aby praca na dużych przestrzeniach ogrodowych nie absorbowała dużo czasu, a jednocześnie przynosiła doskonały efekt, cieszący oczy każdego dnia. Rozumiejąc to doskonale, oferujemy Państwu maszynę, która pracę zamieni w przyjemność i gwarantuje jej doskonały efekt. Znacznie większy zakres pracy pozwala wykonywać koszenie do kilkunastu razy szybciej niż przy użyciu tradycyjnej kosiarki. Skrócenie czasu potrzebnego na pielęgnację rozległego trawnika sprawia, że użytkownik uzyskuje nie tylko pięknie przystrzyżony trawnik w znacznie krótszym czasie, ale również zyskuje więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny. W standardowym wyposażeniu traktora znajdują się:
  • oryginalne opakowanie z wytrzymałym stelażem zabezpieczającym traktor podczas transportu,
  • dwa nóże tnące,
  • pokrywa do funkcji wyrzutu bocznego,
  • akumulator litowo - jonowy,
  • zestaw narzędzi obsługowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Idealne dopasowanie mocy silnika
Niezawodny, dwucylindrowy silnik Briggs&Stratton
W traktorku zamontowany został wysokiej jakości, dwucylindrowy, amerykański silnik marki Briggs&Stratton z serii Intek cechujący się bardzo dużą mocą maksymalną 20,0 KM. Przyczyna: Seria ta nie tylko zalicza się do jednych z najlepszych na rynku agregatów napędowych do kosiarek z fotelem kierowcy, ale także zapewnia nadzwyczajną trwałość dzięki żeliwnym tulejom cylindrów, smarowaniu ciśnieniowemu z filtrem oleju, systemowi zabezpieczającemu przed drganiami i nowoczesnej technologii OHV z zaworami położonymi na górze. Dzięki dwóm cylindrom silnik odznacza się znacznie większą żywotnością oraz wyższą mocą maksymalną - niezawodna jednostka do profesjonalnej, wymagającej eksploatacji. Wydajny system chłodzenia pozwoli Twojej kosiarce pracować w optymalnej temperaturze przez długi czas - nawet w najgorętszy dzień.
Pewny i szybki rozruch
Łatwość obsługi
Energii do uruchomienia traktora dostarcza akumulator litowo-jonowy, który dzięki zewnętrznej ładowarce można naładować w kilka chwil. Gdy akumulator litowo-jonowy jest naładowany i zamontowany, wystarczy przekręcić kluczyk, by uruchomić maszyne. Akumulator nie wymagający dodatkowego napełniania kwasem to znacznie dłuższa żywotność i długotrwała wydajność.
Koszenie trawnika staje się przyjemnością
Podwójna, automatyczna przekładnia dual-hydrostatic
Przekładnia dual-hydrostatic umożliwia niezwykle płynny, a zarazem dynamiczny ruch maszyny bez konieczności zmiany biegów. Prezentowany model należy do elitarnej kategorii traktorów ogrodowych Zero-Turni różni się od standardowych modeli zastosowaniem dwóch niezależnych przekładni hydrostatycznych. Oznacza to, że każdym kołem możemy sterować z osobna za pomocą dźwigni. Jeżeli chcemy jechać do przodu obie dźwignie popychamy do przodu, jeżeli chcemy jechać do tyłu obie dźwignie ciągniemy do tyłu, natomiast jeżeli chcemy skręcić wtedy jedną dźwignie pchamy do przodu, a drugą ciągniemy lekko do tyłu. Opisany system sterowania ułatwia manewrowanie w trudnym terenie, gdzie występuje bardzo dużo przeszkód, które trzeba omijać i kosić trawę wokół nich. Skrzynia biegów pozwala na komfortowe pokonywanie zakrętów i wykonywanie zwrotów w miejscu bez konieczności pamiętania o zmianie biegów.

Jazda do przodu i do tyłu:

Jazda w lewo i w prawo:

Zawracanie w miejscu:
Idealne wyposażenie
Komfortowa regulacja wysokości
Dzięki centralnej regulacji wysokości, jednym ruchem można wygodnie zmienić wysokość koszenia w zakresie 25 - 102 mm. Ergonomiczna dźwignia znajdująca się zawsze w zasięgu dłoni operatora pozwala na dostosowanie wysokości pracy kosiska w zależności od koszonego terenu.
Wyrzut boczny do ogrodów użytkowych
Praktyczna alternatywa do łąk i sadów.
Możliwość wygodnego stosowania bez użycia narzędzi. Użytkownik ma pełną kontrolę nad koszeniem, dostosowując jego parametry do własnych upodobań. Najnowsze technologie zapewniają wysoki komfort pracy połączony z niezwykle prostą eksploatacją.
Pewność w każdej sytuacji
Bogactwo imponujących funkcji
Traktor posiada komfortowy fotel z wysokim oparciem oraz wyłącznik bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza silnik oraz urządzenie tnące, jeżeli użytkownik opuści fotel. Przyjemne w dotyku, wykończone miękkim materiałem dźwignie sterujące zapewniają wygodę podczas manewrowania urządzeniem.
W każdym zakamarku
Idealne prowadzenie
Szerokość pracy wynosząca aż 107 cm, dwunożowy system cięcia oraz łatwe sterowanie połączone z zerowym promieniem skrętu sprawiają, że możliwa jest szybka praca wśród licznych przeszkód i ciasnych powierzchni. Bardzo ważną zaletą kosiarek o zerowym promieniu skrętu jest nisko położony środek ciężkości co w połączeniu z szerokimi oponami oraz ciężkim układem roboczym w znaczny sposób zwiększa przyczepność i pewność pracy w trudnym terenie.
Technologia na miarę dzieła sztuki
Trwała karoseria i idealna stabilność
Traktor posiada karoserię odporną na uderzenia i płowienie, która zawsze będzie wyglądała jak nowa, a ciężka i solidna przednia oś oraz szerokie opony gwarantują doskonałą stabilność maszyny nawet w najtrudniejszych warunkach.
Widoczne doświadczenie
Przygotowany na wszystkie przeciwności
System mycia obudowy pozwala w prosty i szybki sposób umyć wewnętrzną stronę kosiska maszyny - wystarczy podłączyć wąż ogrodowy z wodą do szybkozłączki na obudowie traktora, uruchomić silnik i załączyć noże. Urządzenie czyści się podczas obrotów noży, na które wpada silny strumień wody.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonego traktorka nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jego uruchomieniem należy wlać olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy. Zachęcamy do jednoczesnego zakupu oleju silnikowego, który nie znajduje się w standardowym wyposażeniu. Zalecany olej znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "Rekomendowane akcesoria".

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy z pompą i filtrem oleju

Producent silnika

Briggs & Stratton

Ilość cylindrów

2 (V-Twin)

Pojemność silnika

656 cm3

Maksymalna moc silnika

20,0 KM

Znamionowa moc silnika

11,4 kW

Rozrusznik

elektryczny

Rodzaj przekładni

dual hydrostatic

Ilość biegów

regulacja bezstopniowa

Szerokość koszenia

107 cm

Sposób napędu

napęd własny na tylne koła

Minimalny promień skrętu

0 cm

System załączania noży

sprzęgło elektromagnetyczne

Liczba noży tnących

2

Funkcje

wyrzut boczny, wyrzut do kosza (opcjonalnie), mielenie (opcjonalnie)

Rodzaj systemu tnącego

z agregatem umieszczonym centralnie

Regulacja wysokości koszenia

7-stopniowa

Sposób regulacji wysokości

manualny

Minimalna wysokość koszenia

25 mm

Maksymalna wysokość koszenia

102 mm

Koszenie na biegu wstecznym

tak

Obudowa

stalowa

Średnica kół przednich / tylnych

11x4.00-4" / 18x7.50-8"

Koła zapobieg. skalpowaniu trawnika

tak

Rodzaj fotela

komfortowy z wysokim oparciem

Kierownica

dwie dźwignie z miękkim wykończeniem

Przednie światła

nie

Przedni zderzak

nie

Tempomat

nie

Funkcja mycia obudowy

tak

Waga

210 kg

Kod towaru

1239