WOLF-GARTEN POWER 34 M

Waga
14 kg
System akumulatorowy
72V LI-ION POWER
Typ silnika
elektryczny, indukcyjny
Zasilanie
72V
Akumulator w zestawie
tak
Rodzaj akumulatora
litowo-jonowy
Pojemność akumulatora
2,5 Ah
Ilość akumulatorów w zestawie
1 szt.
Ładowarka w zestawie
tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Cena brutto 1 399,00 PLN 1 549,00 PLN

Cechy i funkcje

Wielozadaniowość i funkcjonalność w zgodzie z naturą
Maszyna przyjazna dla środowiska i Twojej Rodziny
Sprawność silnika spalinowego bez hałasu i spalin? To żaden problem dla kosiarki do trawy WOLF-GARTEN POWER 34 M! Dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji dociera ona do ciasnych zakamarków i z finezją manewruje wokół przeszkód. W połączeniu z efektywnym silnikiem zasilanym akumulatorem litowo-jonowym to sama wydajność! Ponadto kosiarka zasilana akumulatorem umożliwia koszenie bez przewodu elektrycznego. Pod względem efektywności, w żaden sposób, nie ustępuje maszynom spalinowym, zapewniając wszechstronną i idealną pielęgnację trawnika. W standardowym wyposażeniu kosiarki znajdują się:
  • oryginalny karton,
  • akumulator litowo - jonowy 72V LI-ION POWER 2,5 Ah,
  • ładowarka do akumulatora POWER BASE 72V,
  • komplet motylków do rączek,
  • nóż tnąco - mielący,
  • zintegrowana zaślepka do funkcji mielenia,
  • kosz na trawę,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Cicho i całkowicie bez spalin
Ten sam akumulator do wszystkich urządzeń z serii WOLF-GARTEN 72V LI-ION POWER
Dzięki innowacyjnym technologiom wysokowydajny, niezawodny, bezszczotkowy silnik prądu stałego można uruchomić szybko i łatwo - z uwagi na brak szczotek, silnik ten jest cichszy i znacznie mniej awaryjny od silnika komutatorowego. Nie znajdziesz tu kabli ani zbiornika paliwa, wystarczy jeden ruch Twojej ręki, aby kosiarka z werwą ruszyła do pracy w ogrodzie. Przyjazna dla środowiska kosiarka WOLF-GARTEN POWER 34 M zasilana jest akumulatorem nowej generacji. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł cieszyć się dłuższym czasem działania urządzenia i jego cichą pracą. Najlepsze na rynku akumulatory litowo-jonowe dostarczają ogromną moc. Co więcej, dzięki zastosowaniu ogniw litowo-jonowych cechują się wyjątkową żywotnością i nie ulegają samoistnemu rozładowaniu – nie występuje w nich efekt straty pojemności. Zastosowana nowoczesna technologia zapewnia najlepsze parametry baterii oraz wieloletnią żywotność. Postaw na akumulator i pracuj cicho, wydajnie, bez przewodów i niepotrzebnych spalin w otoczeniu Twojej rodziny i miejsca zamieszkania. Bądź ECO!

Najważniejsze: wydajny akumulator litowo-jonowy pasuje do wszystkich urządzeń z rodziny WOLF-GARTEN 72V LI-ION POWER takich jak: kosiarki, podcinarka, sekator czy dmuchawa, aby w zależności od zastosowań, można go było wymienić jednym ruchem ręki i pracować dalej kolejnym urządzeniem.
Praca w ogrodzie bez kabli i bez wysiłku
Trzy funkcje w jednym urządzeniu
Oprócz eleganckiej konstrukcji, urządzenie przekonuje swoją poręcznością oraz krótkim czasem ładowania. Ogromną zaletą urządzenia jest sposób jego uruchamiania - wystarczy przytrzymać dźwignię gazu i nacisnąć przycisk "START", a Twoja kosiarka z werwą ruszy do pracy w ogrodzie! Kosiarka zasilana akumulatorem idealnie sprawdza się podczas koszenia pochyłych terenów. System CCM stworzony przez WOLF-Garten i zastosowany w oferowanej kosiarce akumulatorowej odnosi się do cięcia, zbierania oraz mulczowania – trzech funkcji zespolonych w jednym urządzeniu. Z reguły czynności te wymagają trzech różnych urządzeń lub użycia dodatkowych elementów. Z systemem CCM wystarczy jeden ruch ręką, by zmienić tryb pracy urządzenia. Rozwiązanie do umożliwia koszenie trawy z wyrzutem ścinek do tyłu, zbieraniem pokosu do kosza oraz ekologicznego mulczowania.
Praca taką kosiarką, to sama przyjemność
Perfekcyjne cięcie i optymalne zbieranie do kosza
System "ADVANCED CUT AND COLLECT" to umieszczony pod ostrzem tnącym wentylator zwiększający przepływ powietrza wewnątrz obudowy kosiarki, w wyniku czego źdźbła trawy unoszone są ku górze, co skutkuje lepszym cięciem i tworzy widocznie piękniejszy i równiejszy wzór cięcia na trawniku. Innowacyjny system ACC pozwala na znacznie lepsze wyniki cięcia i zbierania. Przeciwdziała zatkaniu kanału wyrzutowego i ułatwia napełnianie kosza.
Mulczowanie utrzymuje trawnik w dobrej kondycji
Kosiarka z funkcją mulczowania do ekologicznej pielęgnacji trawnika
Mulczowanie chroni glebę i przyczynia się do zachowania równowagi biologicznej. Podczas koszenia z mulczowaniem, skoszone źdźbła trawy są wydmuchiwane w górę w obudowie kosiarki, a następnie rozdrabniane przez specjalne noże i wydmuchiwane na trawnik w postaci naturalnego nawozu, który zasila trawę w składniki odżywcze i chroni ją przed wysychaniem. Dlatego każdy trawnik należy mulczować w regularnych odstępach czasu. Dzięki kosiarce z funkcją mulczowania nie stanowi to problemu, bo dzięki niej Twój trawnik na długo pozostanie świeży i zielony.
Idealne wyposażenie
Komfortowa regulacja wysokości
Dzięki centralnej regulacji wysokości, jednym ruchem można wygodnie zmienić wysokość koszenia - centralnie i płynnie dzięki mechanizmowi sprężynowemu. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa łączy lekkość z dużą odpornością i trwałością. Niewielka waga maszyny, wynosząca zaledwie 14 kg gwarantuje doskonałą zwrotność i łatwość prowadzenia. Rozwiązanie to z pewnością będą chwalić kobiety, które niechętnie, jeśli w ogóle, podejmowały się pracy ciężką kosiarką spalinową.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Trwały i pojemny kosz na trawę ze wskaźnikiem napełnienia
Duży, aerodynamicznie ukształtowany siatkowy kosz cechujący się pojemnością 35 l przekonuje nie tylko swoim rozmiarem. Aerodynamiczne prowadzenie powietrza umożliwia optymalne wypełnienie przestrzeni kosza, a duży otwór i praktyczny uchwyt transportowy dają możliwość łatwego i całkowitego opróżniania. Praktyczny wskaźnik poziomu napełnienia kosza wskazuje, kiedy należy go opróżnić, aby nie nastąpiło zablokowanie kanału wlotowego.
W każdym zakamarku
Koszenie przy krawędziach
Dzięki specjalnej geometrii obudowy, w której koła nie wystają poza jej obrys, kosiarką tą można także bez problemu kosić trawę wzdłuż murów, płotów czy ścian, uzyskując doskonały wynik aż po sam brzeg, bez konieczności dodatkowego podkaszania.
Koszenie trawnika staje się przyjemnością
Koszenie, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim wykończeniem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co koszenie jest niezwykle wygodne.

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 36 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
58 572 07 01

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

System akumulatorowy

72V LI-ION POWER

Typ silnika

elektryczny, indukcyjny

Zasilanie

72V

Akumulator w zestawie

tak

Rodzaj akumulatora

litowo-jonowy

Pojemność akumulatora

2,5 Ah

Ilość akumulatorów w zestawie

1 szt.

Ładowarka w zestawie

tak

Szerokość koszenia

34 cm

Sposób napędu

posuw ręczny

Funkcje

wyrzut tylny, wyrzut do kosza, mielenie (3w1)

Regulacja wysokości koszenia

6-stopniowa

Sposób regulacji wysokości

centralny dla wszystkich kół

Minimalna wysokość koszenia

25 mm

Maksymalna wysokość koszenia

75 mm

Obudowa

tworzywo sztuczne

Pojemność kosza na trawę

35 l

Rodzaj kosza na trawę

siatkowy

Łożyskowane koła

nie

Wskaźnik napełnienia kosza

tak

Cechy dodatkowe

System CCM - wybór funkcji za pomocą pokrętła, System ACC - wentylator pod ostrzem tnącym

Waga

14 kg

Kod towaru

1573

Kod EAN

4008423881035