Zamiatarka MS550 TEXAS Ręczna

Waga
6 kg
Napęd
bezpaskowy
Sposób napędu
posuw ręczny
Szerokość robocza
55 cm
Wydajność zamiatania
1600 m2/h
Regulacja wysokości szczotki
bezstopniowa
Pojemność zbiornika
25 l
Koła
gumowe
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cena brutto 469,00 PLN

Cechy i funkcje

Doskonałe wsparcie przez cały rok
Porządek musi być!
Dbanie o własną posesję to obowiązek każdego posiadacza domu. Zamiatarka ręczna TEXAS MS550 to nowoczesna maszyna, która w każdej chwili gotowa jest do intensywnej pracy niezależnie od rodzaju powierzchni wymagającej oczyszczenia: drewnianej, brukowanej, ceglanej, cementowej czy asfaltowej. Zamiatarka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy. Zamiatarka ręczna charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, które w konsekwencji zapewniają dużą mobilność i możliwość używania sprzętu nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto, urządzenie to jest niezwykle precyzyjne, dlatego przydaje się kiedy zachodzi konieczność usunięcia bardzo drobnych zanieczyszczeń. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Cicho i całkowicie bez spalin
Zostań bohaterem w ogrodzie
Stawiasz na ekologię? Nie bądź bierny i weź sprawy w swoje ręce. Zainwestuj w czystość swojego otoczenia i zacznij korzystać z zamiatarki ręcznej TEXAS MS550. Maszyna ta nie potrzebuje zasilania ani żadnego paliwa, aby Twój podjazd doprowadzić do idealnej czystości. Maszyna ta, choć pracuje dzięki sile mięśni, jest lekka i bardzo łatwa w obsłudze, przez co w mgnieniu oka wysprzątasz wybraną powierzchnię nie męcząc się bardziej niż podczas spaceru.
Praca taką zamiatarką to sama przyjemność
Szerokie szczotki talerzowe dla najbardziej wymagających
Zamiatarka TEXAS MS550 jako urządzenie wielozadaniowe, jednocześnie zamiata i zbiera wszystkie zanieczyszczenia, jakie napotka na swojej drodze. To zasługa nowoczesnego systemu zamiatania ze szczotkami talerzowymi o łącznej szerokości roboczej aż 55 cm, który zbiera brud podwójnie: większe zabrudzenia unoszone są przez obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki obrotowe, podczas gdy drobny brud zagarniany jest przez dodatkowy wałek szczotkowy. To rozwiązanie umożliwia sprawne oczyszczenie nawierzchni, nawet w trudno dostępnych miejscach, np. przy krawężnikach.
Idealne wyposażenie dla każdej powierzchni
Precyzyjna regulacja wysokości roboczej
Zamiatarka została wyposażona w regulację wysokości szczotek. Zmiana wysokości pracy odbywa się przy użyciu ergonomicznego pokrętła umieszczonego w przedniej części obudowy urządzenia. Ponadto duże, gumowe opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjne prowadzenia maszyny, nawet na nierównym terenie.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Zamiatanie staje się przyjemnością
Gromadzone przez urządzenie zanieczyszczenia przenoszone są wprost do kosza o pojemności aż 25 litrów, którego opróżnianie jest wyjątkowe łatwe dzięki praktycznemu uchwytowi transportowemu. Tego rodzaju maszyny przeznaczone są zarówno do użytku przydomowego przy oczyszczaniu np. chodnika wzdłuż posesji, jak i na terenach zielonych oraz obszarach miejskich –hal magazynowych, stacji benzynowych itp.

Gwarancja

Sieć ponad 180 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 180 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
61 640 49 79

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Napęd

bezpaskowy

Sposób napędu

posuw ręczny

Szerokość robocza

55 cm

Wydajność zamiatania

1600 m2/h

Regulacja wysokości szczotki

bezstopniowa

Pojemność zbiornika

25 l

Koła

gumowe

Waga

6 kg

Kod towaru

1224

Kod EAN

5708906790913