ZESTAW: Zamiatarka SWP80-196-KC NAC Spalinowa z napędem + Pojemnik + Lemiesz + Olej silnikowy

Waga
90 kg
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Producent silnika
LONCIN
Model silnika
4ZS168FB
Pojemność silnika
196 cm3
Maksymalna moc silnika
6,5 KM
Rozrusznik
ręczny
Ilość biegów
przód: 5, tył: 2
Sposób napędu
napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent NAC

Cena brutto 3 399,00 PLN

Cechy i funkcje

Doskonałe wsparcie przez cały rok
Porządek musi być!
Zadbana posesja wymaga odpowiedniego urządzenia. Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC to nowoczesna maszyna, która w każdej chwili gotowa jest do intensywnej pracy niezależnie od rodzaju powierzchni wymagającej oczyszczenia: drewnianej, brukowanej, ceglanej, cementowej czy asfaltowej. Zamiatarka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy, ale - co ciekawe - równie efektywnie czyni to z cienką warstwą śniegu. Kiedy zimowe opady będą nieco większe, dzięki użyciu opcjonalnie dostępnego lemiesza, możemy użyć tej maszyny jako pługu do odśnieżania. Na funkcjonalność zamiatarki spalinowej wpływa również możliwość zamontowania opcjonalnego pojemnika zbierającego, do którego bez problemu zostaną zebrane zanieczyszczenia. Tak więc jeśli myślałeś o tym, że zamiatarkę użyjesz jeden czy dwa razy w roku to mamy przyjemność Ciebie wyjątkowo mile zaskoczyć - prezentowana zamiatarka będzie Tobie towarzyszyć przez cały rok. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się:
  • lemiesz (pług) do odśnieżania,
  • pojemnik na zanieczyszczenia,
  • komplet śrub montażowych,
  • komplet nakrętek montażowych,
  • komplet podkładek montażowych,
  • zestaw narzędzi montażowych,
  • olej silnikowy SAE 30 0,6 l,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • oryginalny karton.
Najwyższe wymagania
Gwarancja rozruchu w każdych warunkach atmosferycznych
Dzięki innowacyjnym technologiom, wysokowydajny, niezawodny silnik LONCIN cechujący się dużą mocą maksymalną 6,5 KM można uruchomić szybko i łatwo o każdej porze roku. Duża pojemność silnika wynosząca aż 196 cm3 zapewnia wystarczającą moc w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.
Praca taką zamiatarką to sama przyjemność
Szeroka szczotka dla najbardziej wymagających
Specjalnie zaprojektowany system obrotowej szczotki o średnicy 35 cm i szerokości aż 80 cm pozwala pięciokrotnie skrócić czas sprzątania w porównaniu do pracy tradycyjną miotłą. Tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny do usuwania między innymi: piachu i kurzu, żwiru, skoszonej trawy, liści, ziemi pozostałej po przesadzaniu roślin, a nawet odłamków szkła. Wytrzymała szczotka czyszcząca obracając się, jednocześnie zagarnia, napotykane na drodze, różnego rodzaju zanieczyszczenia. Intensywna praca bez względu na warunki atmosferyczne możliwa jest dzięki najwyższej jakości materiałom, jakie wykorzystano podczas produkcji prezentowane modelu.
Idealne wyposażenie dla każdej powierzchni
Regulacja kąta zamiatania oraz opony z wysokim bieżnikiem
Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC została wyposażona w funkcję regulacji kąta zamiatania (15° w każdą stronę). Zmiana kąta pracy odbywa się przy użyciu ergonomicznej dźwigni, którą operatotor ma zawsze pod ręką. Ponadto duże opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, nawet na nierównym terenie.
Zawsze wszystko pod kontrolą
Zamiatanie staje się przyjemnością
Prezentowana zamiatarka posiada 2 duże, gumowe koła napędowe, ułatwiające prowadzenie maszyny w każdych warunkach - przekonaj się o niezwykłej wygodzie pracy przy pomocy napędu z 5 biegami do przodu. Możliwość pracy na dwóch biegach wstecznych ułatwia wydobycie urządzenia w przypadku ugrzęźnięcia.
Sprzątanie jeszcze nigdy nie było takie proste
Praca, które nie męczy
Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co zamiatanie jest niezwykle wygodne. Jeszcze mniej męcząca będzie praca z użyciem napędu kół.
Kompleksowe rozwiązania dla całego ogrodu
Kompletne wyposażenie na każdą porę roku
Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC to urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie, czego wyrazem są zawarte w zestawie, wymienne akcesoria takie jak lemiesz zapewniający idealne odśnieżanie utwardzonych powierzchni nawet podczas sporych opadów śniegu oraz zbiornik na zanieczyszczenia montowany przed szczotką służący do jednoczesnego zagarniania napotykanych na drodze różnego rodzaju odpadów.
Zadbaj o silnik dostarczonej maszyny
Nie zapomnij o oleju silnikowym
Silnik dostarczonej zamiatarki nie jest zalany olejem, a zbiornik paliwa benzyną. Przed jej uruchomieniem należy wlać dostarczony w zestawie olej silnikowy oraz paliwo. Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy. Każda następna po 20-25 godzinach pracy.

Gwarancja

Sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych
Prezentowany produkt marki NAC objęty jest 24 -miesięczną gwarancją konsumencką i 12 -miesięczną gwarancją komercyjną. Towar jest fabrycznie nowy - pochodzi bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce.

CENTRUM SERWISOWE
serwis.nac.com.pl

Dodatkowym atutem jest to, że gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma oferuje usługę serwisu "Door to door" - bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

Specyfikacja techniczna

Typ silnika

spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy

Producent silnika

LONCIN

Model silnika

4ZS168FB

Pojemność silnika

196 cm3

Maksymalna moc silnika

6,5 KM

Rozrusznik

ręczny

Ilość biegów

przód: 5, tył: 2

Sposób napędu

napęd własny przekazywany na duże, gumowe koła

Pojemność zbiornika paliwa

3,6 l

Pojemność zbiornika oleju

0,6 l

Szerokość robocza

80 cm

Średnica szczotki

35 cm

Prędkość szczotki

stała

Regulacja kąta zamiatania

15° w obie strony

Zestaw zawiera

pojemnik na kurz, lemiesz, olej silnikowy

Waga

90 kg

Kod towaru

2277

Kod EAN

8010000000049